Minicamp Pohoda 2023

Storm Ballet nezahálí ani během letních prázdnin. Pořádání letních pobytových i příměstských tanečních campů pro své tanečníky je již rutinou a dětmi vyhledávanou aktivitou během prázdnin. Činnost je upravena tak, aby se děti věnovaly pohybu a především tanci i během letních měsíců, utužovaly kolektiv a cílily na zlepšení své fyzické zdatnosti a tanečnosti s externími lektory.

Nesmí se zapomenout ani na naše nejmladší tanečníky, kteří jednou budou tvořit novou tvář Stormu. Na 70 dětí ve věku 4-9let každoročně spolu prožijí ve dvou turnusech poslední dva týdny prázdnin.

Nádherný areál Sportpenzionu Pohoda v Letkově nabízí pro tento účel dokonalé a profesionální prostředí. Klimatizovaný zrcadlový taneční sál,  zázemí pro animační kreativní program a mnoho stanovišť pro doplňkové sportovní aktivity. Výborná kuchyně a kvalitní stravování je zde samozřejmostí.

Zaměření a téma soustředění je pro děti velmi důležité. Pro letošní rok jsme se inspirovali filmy „Alenka v říši divů“ a animovaným filmem „V hlavě.“ Po zhlédnutí dětem pomohou lépe vnímat souvislosti, se kterými se mohou setkat i v reálném životě. Není nic krásnějšího, když se u dětí rozvíjí vlastní fantazie, představy či emoce, které jsou naší součástí snad každý den.

Ve spojení s tancem a hudbou pak vznikají originální taneční kompozice, které nám dávají možnost děti posouvat a tvořit spolu s nimi jejich kreativní svět.

Úsměv, nadšení a spokojenost je pro nás všechny odměnou a radostí. Každý camp pak má své finále, kdy s rodiči sdílíme tyto zážitky. V závěrečném představení si děti vyzkoušely tančit před diváky a odnesly si mnoho svých výrobků i nových zážitků.

Zbývá dětem popřát úspěšný vstup do nového školního roku a taneční sezónu plnou výzev a zážitků.

V  neposlední řadě patří velké poděkování celému realizačnímu týmu Storm Ballet, který dětem vytvořil nezapomenutelné chvíle a trpělivě pečoval o jejich potřeby.

Jmenovitě Kateřina Bednářová a Petr Čejka, Aneta Heroutová, Kateřina Plachá, Magdaléna Winkelhoferová, Klára Tupá, Anna Marie Gajdošová, Eva Schejbalová, Kateřina Vyskočová o animační program se postaraly Michaela Rulfová a Iveta Besselidesová.

1129 1500 AdamPrazan