INTENSIVE WEEK 2022

Začátkem srpna proběhla letní příprava tanečníků Storm Ballet vrámci týdenního soustředění IntensiveWeek 2022vKlatovech. Zúčastnilo se ho téměř 70 dětí.

Během pobytového soustředění měly možnost intenzivně pracovat na zdokonalení svých tanečníchschopností pod dohledem stálých trenérů Storm Ballet a zároveň poznat a zakusitrozmanitétanečnístyly a umělecké vedení hostujících lektorů.

Pozvání přijala Ivana Ho, tanečnice, choreografka a umělecká ředitelka Bohemia Dance Productions,Vancouver, Kanada. Zaměření lekcí: modern a contemporary dance.

Natálie Dvouletá, tanečnice, choreografka a freelancervoblasti moderních tanečních stylů. Zaměřenílekcí: street dance, hip hop.

Petra Parvoničová, tanečnice, choreografka, umělecká vedoucí Dance Centre Petry Parvoničové v Plzni.Zaměření lekcí:jazz.

Milan Lavička, člen Team Cheer Czech republic a trenér Pilsen Jaguars Cheerleaders. Zaměření lekcí:akrobacie a gymnastika.

Soustředění zároveň slouží i k prohloubení vztahů mezi dětmi, utváření novýchsoutěžníchtýmů apředávání zkušeností mezi dětmi samotnými

1500 1000 AdamPrazan