Dance Tour 2022

Storm Ballet se pravidelně zúčastňuje tuzemských a mezinárodních tanečních soutěží. Po covidovém přerušení se mohli konečně všichni tanečníci vrátit na taneční parket a předvést své dovednosti napříč všemi tanečními styly a užít si jedinečnou atmosféru každé soutěže.

Již koncem února nás čekala kvalifikace na světovou taneční soutěž Danza Mundial. Následovaly tuzemské celorepublikové soutěže Taneční skupina roku, Czech Dance Masters a Festival tanečního mládí, jehož organizátorem je svaz učitelů tance.

Všechny tyto soutěže dávají dětem možnost jednak získat potřebné zkušenosti a dovednosti , rozšířit si inspiraci a taneční slovník, navázat nová přátelství, ale i prohloubit ta nynější a naučit se zvládat emoce, nervozitu i úspěch.

Nedílnou součástí Dance Tour jsou naši úžasní trenéři a celý realizační tým Storm Ballet, který se stará o komfort a organizaci na 100 dětí.

Během dvou měsíců se na sále zrodí zbrusu nová vystoupení, která po d taktovkou choreografů a lektorů dostávají finální podobu.

Výsledkem jsou pro nás všechny vždy nezapomenutelné zážitky, které v nás rezonují ještě v dalších letech.

 

Dance Tour 2022-nejlepší umístění:

  • Mini děti–Circle Of Life

2. místo mistrovstvíČeské republiky

  • Děti–I Can Only Imagine

2. místo mistrovství České republiky

  • Junioři–Whisper Of Souls

2. místo mistrovství České republiky

  • Inspiro–The Voices

1.místo Danza Mundial–World Dance Contest a Absolutní vítěz soutěže.

 

The Beauty
1.místo Danza Mundial–World Dance Contest

Sólisté:
Adéla Holubová, Karolína Pěstová – Cubiform
3. místo mistrovství České republiky
3. místo Danza Mundial – World Dance Contest
Kateřina Vyskočová – Over That
3. místo Danza Mundial – World Dance Contes

Pocity štěst í, radosti, hrdosti a zúročení tvrdé práce je pak pro každého člena tou největší odměnou, spolu s potleskem od diváků a odborné poroty. Pro trenéra nejkrásnější okamžik vidět bezprostřední emoce a radost svých svěřenců po odtančení choreografií. Velké podě kování patří hlavně všem rodičům, kteří dětem umožnili sdílet radost a rozmanitost tanečních soutěží a trenérům za trpělivou pr áci během celého roku.

1501 1000 AdamPrazan