STORM BALLET STUDIO

16.4.2021

INTENSIVE WEEK 2021 - Klatovy

Jedná se o pobytové soustředění organizované pro děti navštěvující pravidelnou činnost Storm Ballet v kategorii Děti, Junioři a Inspiro. Náplní je intenzivní příprava kmenových členů talentového centra v oblasti tance se zaměřením na artové taneční styly, fyzickou kondici a doplňkové sporty.

Soustředění je organizované ve spolupráci s našimi odbornými lektory, ale i s lektory hostujícími, kteří se dětem věnují formou předem vypsaných hodin workshopů. Součástí workshopů jsou i besedy s lektory. Pobytové soustředění zároveň slouží i k prohloubení vztahů mezi dětmi a předávání zkušeností mezi dětmi samotnými.

POZOR: Pobytové soustředění je určené pouze pro děti vedené v databázi Storm Ballet!

Termín:
31.7.-7.8.2021

Adresa areálu:
Sportovní areál Klatovy, U Elektrárny 917, 33901 Klatovy

Součástí areálu je sportovní hala, travnaté hřiště a taneční sál. Dále v areálu je zajištěno i ubytování hotelového typu pro cca 80 osob a zároveň i stravování. Jídelníček bude sestaven speciálně pro naše děti ve spolupráci s výživovým poradcem.

Program:
Každá kategorie dětí má vytvořený svůj vlastní tréninkový plán, který se skládá z aktivních tanečních lekcí a aktivit spojených s doplňkovými sporty, nechybí soutěže a společenské hry.

Stravování:
5–6× denně – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, případně druhá večeře celodenní pitný režim.

Vedoucí:
Petr Čejka, 724719099, cejka@stormballet.com ,vedoucí Talentového centra tance Storm Ballet

Kontaktní osoba:
MgA.Kateřina Bednářová, 775444100, bednarova@radovanek.cz
Petr Čejka, 724719099, cejka@radovanek.cz

Registrace na soustředění probíhá přes webové rozhraní SVČ Radovánek
Vedení Storm Ballet bude zasílat ještě bližší informace k online registraci a platbám a následně před konáním soustředění i konkrétní informace spojené s pobytem.
Dotazy směrujte na info@stormballet.com

aktuálně

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook