STORM BALLET STUDIO

30.8.2010

Ohlédnutí za soustředěním 2010

Škola se již hlásí a tím i nová taneční sezóna. Jako každým rokem probíhala aktivní příprava tanečníků Storm Ballet i v období prázdnin.

Storm Dance Camp 2010 v rekordním počtu zaplnil sportovní areál v Klatovech a ve dnech plné tance se vystřídalo široké spektrum tanečních stylů. Nechyběly doprovodné programy jako celocampová hra, disco párty a strašidelná stezka odvahy.

Pozvání přijali hostující i naši lektoři: Kateřina Malá – Moderna, Jazz, Jiří Běhounek-Běhy – Street a Hip Hop dance,ale i naši staří známí David Maule, Kamila Mottlová, Kristýna Blahetová, Věrka Draská a Lilian Sarah Fischerová.

Atmosféru a nadšení všech tanečníků najdete v naši bohaté galerii: děti, disco, volný čas

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook