STORM BALLET STUDIO

12.11.2010

Taneční workshop osobnsotí

Mimořádné setkání tanečních lektorů současného tance v Plzni. Pozvání přijali: Petr Kříž, Tereza Ondrová, Hana Kalousková.

Časový harmonogram:

12.11. 2010 – pátek
17.00–19.00 – Šárka Boková – Modern Dance
19.00–20.00 – Petr Kříž – Zumba
13.11. 2010 – sobota
10.00 – 13.00 – Hana Kalousková – Modern and Contemporery Dance
pauza na oběd
15.30 – 17.30 – Tereza Ondrová – Modern Dance

Platba v hotovosti na místě.

Workshop je vhodný pro mírně pokročilý a pokročilý tanečníky. Nenechte si ujít mimořádnou příležitost, jak zdokonalit svůj taneční slovník. Těší se na vás Team Storm Ballet.


Petr Kříž

Profesionální tanečník od roku 2001 – zaměření na latinsko-americké tance, v 15 letech studium na prestižní taneční konzervatoři Duncan centre – oblast choreografie účinkování v Národním divadle, opera Rinaldo, Rusalka a sólová role v Hrách o Marii spolupráce s významnou zahraniční choreografkou Francoise Denieau, v Národním divadle angažmá v opeře Rusalka, pro níž dělal choreografii Jan Kodet, účinkování v divadle Blaník v představení WOW show, rok 2009 přijmutí na HAMU, obor choreografie, v roce 2010 byl osobní trenér Ivety Bartošové…


Tereza Ondrová

Tereza Ondrová (1981) absolvovala v roce 2006 HAMU, obor Pedagogika tance. Je zakladatelkou tanečního seskupení VerTeDance, v rámci kterého spolu s Veronikou Kotlíkovou-Knytlovou vytvořily již řadu projektů: Průzor hrdlem, Kruh II, Tichomluva – Neočekávaný chod, Beneath the Silence, The Brave, Třiačtyřicet slunce západů, site specific projekt Tour du Café au lait a Jaja a papus. Za choreografii Tichomluva získaly prestižní Cenu SAZKY za „objev v tanci“ 2005. Jako interpretka spolupracovala mimo jiné se skupinou DOT 504 dále s Antonem Lahkým, Olgou Cobos, Peterem Mikou, Nir de Vollfem, Felixem Ruckertem nebo Thomasem Steyaertem. V současné době vyučuje tanec dospělé i děti. V roce 2010 získala ocenění Tanečnice roku. I zahraniční média se o ni vyjadřují, jako o nejlepší tanečnicí současného tance.


Hana Kalousková

Je absolventkou Tanečního Centra Praha o.p.s. – konzervatoř, kde studovala v letech 1995–2004. Během studií byla členkou školního souboru Balet Praha Junior, se kterým se zúčastnila řady turné a festivalů (např. Aberdeen International Youth Festival /UK/) a účinkovala v choreografiích domácích i zahraničních tvůrců (Rui Horta, Petr Zuska, Attila Egerházi a další).

V letech 2004–2008 byla členkou baletního souboru Divadla F. X. Šaldy v Liberci, kde spolupracovala s významnými českými choreografy (např. hlavní role Carmen v baletu Petra Šimka). V roce 2005 započala svá studia pedagogiky tance na HAMU v Praze a od této doby se také věnuje pedagogické činnosti (v současnosti je externím pedagogem moderního tance na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a pedagogem moderního tance ve studiích Dance Perfect a Alta).

Jako interpret pravidelně spolupracuje s mladými choreografy (např. „Dok se ne probudim“ a „Jednim okem“ srbské choreografky Ivany Dukić), muzikanty (spolupráce s americkým kytaristou Neilem Haverstickem) a účastní se mnoha festivalů. Od roku 2006 úzce spolupracuje s korejskou choreografkou Ji-Eun Lee a tanečnicemi Martinou Lacovou a Karolínou Párovou. Jako logickým pokračováním této spolupráce vznikla v srpnu 2008 nezávislá taneční skupina ME-SA. V rámci tohoto uskupení se podílela na přípravě a následném uvádění projektů „Objekty a zrnka“ (mj. účast na Fringe Festivalu v Edinburku /UK/),„Angels and Demons“ a tanečního site-specific projektu „Echoes“, který měl premiéru v květnu 2009 v synagoze na Palmovce.

Od září 2008 do dubna 2009 absolvovala studijní stáž na Conservatoire National Supérieur Musique et Dance de Lyon ve Francii.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook