STORM BALLET STUDIO

16.12.2010

Vánoční představení "KOUZLO VÁNOC"

Čas Vánoc, zázraků a splněných přání pominul, ale Storm Ballet se ještě stačil představit v ryze vánočním představení "KOUZLO VÁNOC". Hudební a taneční nadílka byla opravdu bohatá. Nechyběla všechna vystoupení, která získala v uplynulém roce nejvyšší ocenění, ale i vystoupení naší nejmladší generace. Vánoční podvečer byl opravdu kouzelný a k jeho atmosféře přispěli i všichni diváci, kteří zaplnili sál do posledního místa a odměnili všechny děti spontánním potleskem.

Velké „Děkujeme“ pak patří Lilian Sarah Fischerové, která nás provedla celým představením, lektorkám Storm Ballet Kristýně Blahetové, Věře Draské, Anežce Kordové, Karolině Hlaváčové a Adélce Bittnerové, které připravily s dětmi působivé choreografie a Tomáši Drobilovi za krásnou píseň „My Way“ od Franka Sinatry.

Pomalu se nám přehoupne rok starý do roku nového, přeji Vám proto za sebe i Storm Ballet, aby byl zase tak úspěšný, inspirativní, plný krásných emocí, štěstí, lásky a snů. Zdraví je ale pro nás nejdůležitější. Ochraňujme ho a pečujme o něj nejvíce, protože společně sdílíme ten největší dar, dar ŽIVOTA.

foto: Hynek Mojžíš www.hm-studio.cz/

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook