STORM BALLET STUDIO

2.12.2010

Charitativní Diamantová noc

Slavnostní galavečer Diamantové nadace Diamond Heart a společnosti D.I.C., která zároveň oslaví 5.narozeniny svého založení, proběhne již po druhé v prostorách pražského Paláce Žofín.

Čas Vánoc, kouzel a splněných přání se stal předlohou slavnostního večera. Storm Ballet vystoupí hned několikrát během celého večera. V úvodu v pohádkově laděném příběhu „Kouzlo diamantu“ za účasti našich nejmenších dětí, pak v nové verzi představení „Mystika diamantu“ a v závěru večera s vystoupením „Procitnutí v okamžiku“ upraveném pro slavnostní galavečer, se kterým Storm Ballet získal titul Mistra ČR 2010 v parketo­vém tanci.

Večerem budou provázet Martina Kociánová a Martin Dejdar. V bohatém kulturním programu dále vystoupí sólistka Státní opery Andrea Kalivodová, kterou doprovodí na harfu Zbyňka Šolcová, populární zpěvačka Bára Basiková, Žofie Vokálková (flétna) a Zbyněk Brabec (kytara), představí se Kalendář osobností, který nafotila Sára Saudková a proběhne dražba uměleckých předmětů. Výdělek z dražby a prodeje kalendářů poputuje na konto nadace Diamond Heart.

Více na www.dic.as a www.diamantovanadace.cz.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook