STORM BALLET STUDIO

30.11.2018

WADF 2018 a titul MISTR SVĚTA pro Storm Ballet

Mezinárodní taneční soutěž WADF již po desáté přivítala v Centru Babylon 3011 tanečníků a tanečnic na otevřeném tanečním mistrovství světa WADF World Dance Championship 2018.

Každým rokem se tohoto tanečního svátku účastní více tanečníků. Otevřené taneční mistrovství světa v různých tanečních formách i věkových kategoriích je barevnou přehlídkou toho nejlepšího z více než 180 tanečních škol z 19 zemí světa.
Nejpočetnější výpravou byly letos polské taneční školy, polských tanečníků bylo přes 1200.
Mezi českými zástupci nechyběli ani tanečníci Storm Ballet, jejichž specialitou je taneční disciplína contemporary ballet.

Naše reprezentantky Storm Ballet se neztratily v nabité konkurenci a dosáhly až na nejvyšší titul Mistra světa. Postarala se o něj děvčata Kateřina Poková a Kateřina Vyskočová se svým duetem v dětské kategorii „EVER WE ARE HERE FOR EACH OTHER“
V juniorské kategorii si hned ve své premiéře vysloužily 4.místo Lucie Karlachová a Viola Silovská s choreografií „SIGHTLESS“.
Česká republika měla své zastoupení i mezi sólisty.
V juniorské kategorii reprezentovala tým Storm Ballet Adéla Faitová, která získala 6.místo s choreografií „SURVIVAL“ a v kategorii dospělých pak Michaela Mrázková se ziskem 5.místa s choreografií „MADNESS“.
Choreografie pro naše tanečnice připravili Dominika Černá a Petr Čejka.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook