STORM BALLET STUDIO

22.10.2018

Stormdance camp Klatovy 2018

Letní prázdniny přináší dětem i rodičům zasloužený čas na odpočinek, relaxaci a odreagování od všedních povinností. Letošní taneční sezóna Storm Ballet se protáhla až do poloviny července, kdy vyvrcholila účastí na mistrovství světa ve Španělsku a cestou na finále americké taneční soutěže v Los Angeles a Las Vegas.

Přivezli jsme si mnoho skvělých zážitků, úspěchů, ale i poznatků v oblasti nových trendů individuální přípravy tanečníků, techniky, improvizace a rozvoje osobnosti.

Letní taneční soustředění je právě to správné místo, kde lze shrnout všechny zážitky a aplikovat je do tanečních lekcí malých i velkých tanečníků. Během 14dní se na campu vystřídalo na 70 dětí.
Extrémně teplé léto atakovalo různé rekordy, a však na tanečním parketě nebylo znát únavy a děti si sebou odnesly mnoho nových zážitků, pokořily své osobní rekordy a plny očekávání nových výzev se již začaly těšit na novou taneční sezónu.

Děti inspirovaly a skvělé taneční lekce předaly Kateřina Bednářová, Kristýna Potužníková, Adéla Bittnerová, Dominika Černá, Kateřina Babničová, lektoři Storm Ballet a spolu s hostujícími lektory Jolana Machálková, Lucie Vokurková, Šimon Kubáň, Kamila Mottlová, rozšířili našim dětem obzor hned v několika tanečních stylech, balet, moderna, contemporary, street, hip hop, taneční improvizace a třeba i disco.
Všem trenérům děkujeme a těšíme se na spolupráci při přípravě Stormdance campu 2019.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook