STORM BALLET STUDIO

19.10.2018

Mini Camp Pohoda 2018

Závěr prázdnin patřil našim nejmladším tanečníkům, kteří se zúčastnili druhého letního soustředění, tentokrát v krásném prostředí Sportpenzionu Pohoda v Letkově u Plzně.

Nechybělo ani krásné počasí, a tak přišlo i na koupání, vodní bitku, opékání buřtů a samozřejmě i nabitý taneční a animační program. Sportpenzion Pohoda nabízí skvělé sportovní prostředí a nadstandardní podmínky pro naše malé tanečníky v podobě tanečního sálu se zrcadly, audio technikou, výborné stravování a inspirativní prostředí pro interaktivní dílny.

Pod odborným dohledem našich lektorů děti tvořily nové choreografie, improvizovaly na daná témata a připravily závěrečnou exhibici pro rodiče.
V závěru si děti odnesly domů i své výrobky, které tvořily v kreativních dílnách.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook