STORM BALLET STUDIO

27.12.2017

Kouzlo Vánoc 2017 vyprodalo Parkhotel

Tradiční benefiční akce Kouzlo Vánoc se odehrála v Parkhotelu v Plzni. V letošním roce peníze putují do plzeňské školy pro zrakově postižené děti.

Plzeňský Parkhotel se předvánočním čase otevřel dětem. V pondělí 18.12.2017 se zde konal již pátý ročník benefiční akce Kouzlo Vánoc, který přispěl zrakově handicapovaným dětem prostřednictvím Nadace Leontinka částkou 158 000 korun.

Kouzlo Vánoc je tradičním adventním projektem Talentového centra tance Storm Ballet, který se v pondělní podvečer konal již popáté a letos poprvé pod patronací města Plzeň a Nadace 700 let města Plzně. Tváří se stala a projekt podpořila světoznámá tenistka, olympijská medailistka a vítězka Grand Slamu Andrea Hlaváčková.
Bohatý program, který byl plný emocí, podpory a lásky, z větší části tvořila skvělá taneční vystoupení Storm Balletu, která představila stovku tanečnic a tanečníků nejrůznějšího věku.
Tématem vystoupení se, kromě tradičních zimních a adventních témat, stalo i „Zrození živlů“ – k vidění byla vystoupení o vzduchu (choreografie získala 1.místo na ME), vodě, zemi (vítězná choreografie na MS) a ohni.

O pěvecké zážitky se postaraly i dospělé hvězdy: sopranistka Soňa Godarská, mladičká Michaela Mervartová a gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi. Inspirací pro dětské tanečníky se stalo také vystoupení tanečníků baletu DJKT v Plzni, kteří tančili Romea a Julii.
Již tradičně se role moderátorů ujali Zorka a Míra Hejdovi. Všichni účinkující vystoupili bez nároků na honorář.

Vstupenky na Kouzlo Vánoc se letos vyprodaly za rekordní 3 hodiny.
Celý výtěžek akce bude prostřednictvím Nadace Leontinka poukázán plzeňské škole pro děti se zrakovým handicapam. Finance budou využity na výcvik vodícího psa a nákup kamerové lupy.

Fotky a atmosféru zachytila exkluzivní fotografka Kouzla Vánoc Ivka Váchová

Děkujeme všem partnerům, vzácným hostům, rodičům a především dětem za realizaci a umělecký zážitek z představení Kouzla Vánoc 2017.

aktuálně

27.9.2018

Volno ve Storm Ballet

Ve čtvrtek 27.9. a pátek 28.9. výuka ve Storm Ballet přerušena. Od pondělí 1.10.2018 pokračuje pravidelná výuka dle rozvrhu TCT.

cara

20.9.2018

NOVÝ ROZVRH TCT STORM BALLET 2018/2019

Ke stažení v sekci Taneční škola :)

cara

20.9.2018

Zahajujeme již v pondělí 24.9.

Pravidelná činnost Storm Ballet začíná od pondělí 24.9. POZOR ALE, ČTVRTEK A PÁTEK Z DŮVODŮ STÁTNÍHO SVÁTKU TRÉNINKY NEJSOU!!! Do konce září obdržíte informativní mail k zahájení činnosti, finální rozvrh a informace k platbě. Přejeme vám mnoho zážitků s námi!

cara
starší aktuality
co nás čeká

2.12.2018

Benefice pro handicapované děti, zahájení akce: Game Of Survival.

cara

17.12.2018

KOUZLO VÁNOC 2018 – 6.benefiční vánoční galavečer, kde hlavními účinkujícími jsou děti Storm Ballet spolu s významnými hosty a umělci v oblasti hudby a tance. Kouzlo Vánoc(...)

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook