STORM BALLET STUDIO

27.12.2017

Kouzlo Vánoc 2017 vyprodalo Parkhotel

Tradiční benefiční akce Kouzlo Vánoc se odehrála v Parkhotelu v Plzni. V letošním roce peníze putují do plzeňské školy pro zrakově postižené děti.

Plzeňský Parkhotel se předvánočním čase otevřel dětem. V pondělí 18.12.2017 se zde konal již pátý ročník benefiční akce Kouzlo Vánoc, který přispěl zrakově handicapovaným dětem prostřednictvím Nadace Leontinka částkou 158 000 korun.

Kouzlo Vánoc je tradičním adventním projektem Talentového centra tance Storm Ballet, který se v pondělní podvečer konal již popáté a letos poprvé pod patronací města Plzeň a Nadace 700 let města Plzně. Tváří se stala a projekt podpořila světoznámá tenistka, olympijská medailistka a vítězka Grand Slamu Andrea Hlaváčková.
Bohatý program, který byl plný emocí, podpory a lásky, z větší části tvořila skvělá taneční vystoupení Storm Balletu, která představila stovku tanečnic a tanečníků nejrůznějšího věku.
Tématem vystoupení se, kromě tradičních zimních a adventních témat, stalo i „Zrození živlů“ – k vidění byla vystoupení o vzduchu (choreografie získala 1.místo na ME), vodě, zemi (vítězná choreografie na MS) a ohni.

O pěvecké zážitky se postaraly i dospělé hvězdy: sopranistka Soňa Godarská, mladičká Michaela Mervartová a gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi. Inspirací pro dětské tanečníky se stalo také vystoupení tanečníků baletu DJKT v Plzni, kteří tančili Romea a Julii.
Již tradičně se role moderátorů ujali Zorka a Míra Hejdovi. Všichni účinkující vystoupili bez nároků na honorář.

Vstupenky na Kouzlo Vánoc se letos vyprodaly za rekordní 3 hodiny.
Celý výtěžek akce bude prostřednictvím Nadace Leontinka poukázán plzeňské škole pro děti se zrakovým handicapam. Finance budou využity na výcvik vodícího psa a nákup kamerové lupy.

Fotky a atmosféru zachytila exkluzivní fotografka Kouzla Vánoc Ivka Váchová

Děkujeme všem partnerům, vzácným hostům, rodičům a především dětem za realizaci a umělecký zážitek z představení Kouzla Vánoc 2017.

aktuálně

5.12.2018

Posilování v prosinci PŘERUŠENO

Z důvodu přípravy vánočního představení Kouzlo Vánoc bude čtvrteční posilování přerušeno. V pravidelných dávkách budeme pokračovat po Novém roce. Termín první hodiny bude veřejně oznámen.

cara

29.11.2018

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet jsou od 19.12.2018 – 4.1.2019. Od pondělí 7.1.2019 začíná právidelná tréninková činnost v novém roce.

cara

22.11.2018

24.11. Sobotní zkouška Děti 2

Mimořádná sobotní zkouška pro Děti 2 v sobotu 24.11.2018 od 10:00–12:00 v tělocvičně Storm Ballet. Účast nutná, zkouška choreografie na Kouzlo Vánoc. (Náhrada za zrušení tréninku v pondělí 19.11.)

cara
starší aktuality
co nás čeká

9.3.2019

Ples města Přeštice, bližší informace budou upřesněny přibližně měsíc před akcí.

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook