STORM BALLET STUDIO

1.7.2017

Storm Ballet absolvoval Dance Tour 2017

Storm Ballet, jejímž zřizovatelem je SVČ RADOVÁNEK, každoročně připravuje a vysílá své svěřence na prestižní taneční tour (Dance Tour), kde tanečníci z celé republiky spolu mohou veřejně změřit síly a vyměnit si cenné zkušenosti v oblasti současného a moderního tance.

Před letními prázdninami ještě čekala Storm Ballet reprezentace České republiky na Dance World Cup 2017 v německém Offenburgu, kam jsme se probojovali přes nominační soutěž v Selbu, a kde obsadili 1.místo s choreografií Pray For The World a 3.místo s choreografií Lost In Time a Love Spell a 1.místo si vybojovala i mladá tanečnice Magdalenka Fremrová.
Dále pak vyvrcholení soutěže Best Dance Group 2017 v historii prvním mistrovstvím Evropy. Storm Ballet zde reprezentoval s choreografiemi The Odd One v kategorii Dospělí a New Generation v kategorii Junioři, které v soutěži získaly tituly mistrů České republiky.

Cílevědomá práce lektorů a tanečníků získala během dlouhých let již nejedno ocenění kvality a originality a právem se Storm Ballet řadí mezi špičkové soubory naší republiky. Příprava nových choreografií je titěrná a precizní práce celého realizačního týmu, rodičů, dětí a dalších uměleckých složek.

Nemalý úspěch choreografií je závislý i na přípravě nápaditých kostýmů. Storm Ballet spolupracuje se světoznámým výrobcem tanečních kostýmů firmou GRISHKO, která má obrovské zkušenosti v oblasti profesionálního tance.

Závěrečné úpravy pak patří paní Sabině Žalcové, která kostýmům vdechne originalitu a finální vizi. Pro letošní Dance Tour Storm Ballet připravil choreografie ve všech věkových kategoriích Baby, Děti, Junioři a Dospělí zaměřené hlavně na disciplínu Art Dance, která patří mezi jeho stěžejní.

Kategorie BABY:

 • Gingerbreads – choreografie, Kateřina Bednářová

Kategorie DĚTI:

 • Follow your voice – choreografie, Dominika Černá
 • Mermaids – choreografie, Petr Čejka, Kristýna Potužníková

Kategorie JUNIOŘI:

 • For a tiny touch – choreografie, Petr Čejka
 • New Generation – choreografie, Petr Čejka, Dominika Černá

Kategorie DOSPĚLÍ:

 • The odd one – choreografie, Petr Čejka, Dominika Černá

Kategorie SOLO, DUO, MALÁ SKUPINA

 • Adéle Faitová
 • Anna Palková
 • Ester Edelmannová
 • Magdalena Fremrová
 • Vanesa Andrašovská
 • Veronika Jílková
 • Angel by the wings, malá skupina DĚTI

Všechny letošní choreografie se probojovaly přes jednotlivá základní kola až na mistrovství České republiky. Během měsíce června proběhla všechna finále a my již známe konečné výsledky.

aktuálně

5.12.2018

Posilování v prosinci PŘERUŠENO

Z důvodu přípravy vánočního představení Kouzlo Vánoc bude čtvrteční posilování přerušeno. V pravidelných dávkách budeme pokračovat po Novém roce. Termín první hodiny bude veřejně oznámen.

cara

29.11.2018

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet jsou od 19.12.2018 – 4.1.2019. Od pondělí 7.1.2019 začíná právidelná tréninková činnost v novém roce.

cara

22.11.2018

24.11. Sobotní zkouška Děti 2

Mimořádná sobotní zkouška pro Děti 2 v sobotu 24.11.2018 od 10:00–12:00 v tělocvičně Storm Ballet. Účast nutná, zkouška choreografie na Kouzlo Vánoc. (Náhrada za zrušení tréninku v pondělí 19.11.)

cara
starší aktuality
co nás čeká

9.3.2019

Ples města Přeštice, bližší informace budou upřesněny přibližně měsíc před akcí.

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook