STORM BALLET STUDIO

1.7.2017

Storm Ballet absolvoval Dance Tour 2017

Storm Ballet, jejímž zřizovatelem je SVČ RADOVÁNEK, každoročně připravuje a vysílá své svěřence na prestižní taneční tour (Dance Tour), kde tanečníci z celé republiky spolu mohou veřejně změřit síly a vyměnit si cenné zkušenosti v oblasti současného a moderního tance.

Před letními prázdninami ještě čekala Storm Ballet reprezentace České republiky na Dance World Cup 2017 v německém Offenburgu, kam jsme se probojovali přes nominační soutěž v Selbu, a kde obsadili 1.místo s choreografií Pray For The World a 3.místo s choreografií Lost In Time a Love Spell a 1.místo si vybojovala i mladá tanečnice Magdalenka Fremrová.
Dále pak vyvrcholení soutěže Best Dance Group 2017 v historii prvním mistrovstvím Evropy. Storm Ballet zde reprezentoval s choreografiemi The Odd One v kategorii Dospělí a New Generation v kategorii Junioři, které v soutěži získaly tituly mistrů České republiky.

Cílevědomá práce lektorů a tanečníků získala během dlouhých let již nejedno ocenění kvality a originality a právem se Storm Ballet řadí mezi špičkové soubory naší republiky. Příprava nových choreografií je titěrná a precizní práce celého realizačního týmu, rodičů, dětí a dalších uměleckých složek.

Nemalý úspěch choreografií je závislý i na přípravě nápaditých kostýmů. Storm Ballet spolupracuje se světoznámým výrobcem tanečních kostýmů firmou GRISHKO, která má obrovské zkušenosti v oblasti profesionálního tance.

Závěrečné úpravy pak patří paní Sabině Žalcové, která kostýmům vdechne originalitu a finální vizi. Pro letošní Dance Tour Storm Ballet připravil choreografie ve všech věkových kategoriích Baby, Děti, Junioři a Dospělí zaměřené hlavně na disciplínu Art Dance, která patří mezi jeho stěžejní.

Kategorie BABY:

 • Gingerbreads – choreografie, Kateřina Bednářová

Kategorie DĚTI:

 • Follow your voice – choreografie, Dominika Černá
 • Mermaids – choreografie, Petr Čejka, Kristýna Potužníková

Kategorie JUNIOŘI:

 • For a tiny touch – choreografie, Petr Čejka
 • New Generation – choreografie, Petr Čejka, Dominika Černá

Kategorie DOSPĚLÍ:

 • The odd one – choreografie, Petr Čejka, Dominika Černá

Kategorie SOLO, DUO, MALÁ SKUPINA

 • Adéle Faitová
 • Anna Palková
 • Ester Edelmannová
 • Magdalena Fremrová
 • Vanesa Andrašovská
 • Veronika Jílková
 • Angel by the wings, malá skupina DĚTI

Všechny letošní choreografie se probojovaly přes jednotlivá základní kola až na mistrovství České republiky. Během měsíce června proběhla všechna finále a my již známe konečné výsledky.

aktuálně

27.9.2018

Volno ve Storm Ballet

Ve čtvrtek 27.9. a pátek 28.9. výuka ve Storm Ballet přerušena. Od pondělí 1.10.2018 pokračuje pravidelná výuka dle rozvrhu TCT.

cara

20.9.2018

NOVÝ ROZVRH TCT STORM BALLET 2018/2019

Ke stažení v sekci Taneční škola :)

cara

20.9.2018

Zahajujeme již v pondělí 24.9.

Pravidelná činnost Storm Ballet začíná od pondělí 24.9. POZOR ALE, ČTVRTEK A PÁTEK Z DŮVODŮ STÁTNÍHO SVÁTKU TRÉNINKY NEJSOU!!! Do konce září obdržíte informativní mail k zahájení činnosti, finální rozvrh a informace k platbě. Přejeme vám mnoho zážitků s námi!

cara
starší aktuality
co nás čeká

2.12.2018

Benefice pro handicapované děti, zahájení akce: Game Of Survival.

cara

17.12.2018

KOUZLO VÁNOC 2018 – 6.benefiční vánoční galavečer, kde hlavními účinkujícími jsou děti Storm Ballet spolu s významnými hosty a umělci v oblasti hudby a tance. Kouzlo Vánoc(...)

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook