STORM BALLET STUDIO

9.1.2017

Kouzlo Vánoc 2016 nadělovalo....

Potěšení, obdarování, pomoc – v duchu tohoto scénáře se nesl jeden z nejkrásnějších adventních večerů v regionu. Plzeňský Parkhotel se v pondělí 19.12.2016 stal snad nejvyhledávanějším místem všech, kteří se rozhodli v předvánočním shonu trochu zpomalit hektické tempo, pohodlně zasednout do hlediště a sledovat velký příběh o lásce, porozumění a hodnotách, jež tolik chybí v dnešním světě.

IV. benefiční vánoční galavečer KOUZLO VÁNOC rozhodně není monstrózní akcí v moderním stylu. Je to ojedinělý a naprosto unikátní projekt Petra Čejky, režiséra, choreografa a tanečníka.
Především ale člověka, jehož kromě bohaté a velmi úspěšné umělecké minulosti zdobí obrovská skromnost, píle a bezmezná chuť pracovat pro druhé.

„Největší profesní i životní inspirací byla, je a bude moje rodina, díky které jsem již od raného dětství viděl tyto svátky v těch nejzářivějších barvách a zažíval jsem něco doslova nepopsatelného“, říká umělecký šéf Talentového centra tance Storm Ballet, který v současné době působí pod SVČ Radovánek. „A mým velkým přáním je umožnit prožívat podobně věci i ostatním, hlavně pak těm, kteří díky jistému zdravotnímu či jinému handicapu bojují o každý další den ve svém životě“.

KOUZLO VÁNOC proběhlo tentokráte ve spolupráci s nadací Leontinka, která pomáhá dětem a dospívajícím se zrakovým postižením i s procesem integrace a zpětného návratu do společnosti.

Nad akcí, jejímiž hlavními protagonisty byly děti z Talentového centra tance Storm Ballet, převzal záštitu plzeňský primátor Martin Zrzavecký.

Účastnila se jí i řada známých hostů – sopranistka Soňa Godarská, zpěváci Michael Kluch s Milošem Novotným, členové baletního souboru DJKT v Plzni Kristýna Potužníková a Petr Laštovka i Monsignore Tomáš Holub, biskup plzeňský. Večerem provázela známá moderátorská dvojice Zorka a Míra Hejdovi.
Jejich vtipný, odlehčený a humorný nadhled dodal celému programu v rámci mluveného slova zcela originální náboj.

Co dodat závěrem?

Především skutečnost, že kromě vysoké umělecké hodnoty měl letošní galavečer KOUZLO VÁNOC ještě jedno poslání.
Hvězdy večera, malé i ty velké, tanečníci i zpěváci (bez nároku na honorář), partneři akce i hosté pomohli. Nadaci Leontinka přispěli pod stromeček částkou 75.851,– korun.

A to je přeci ten nejkrásnější dárek ze všech!

Lenka Hirschnerová

aktuálně

5.12.2018

Posilování v prosinci PŘERUŠENO

Z důvodu přípravy vánočního představení Kouzlo Vánoc bude čtvrteční posilování přerušeno. V pravidelných dávkách budeme pokračovat po Novém roce. Termín první hodiny bude veřejně oznámen.

cara

29.11.2018

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet

Vánoční prázdniny ve Storm Ballet jsou od 19.12.2018 – 4.1.2019. Od pondělí 7.1.2019 začíná právidelná tréninková činnost v novém roce.

cara

22.11.2018

24.11. Sobotní zkouška Děti 2

Mimořádná sobotní zkouška pro Děti 2 v sobotu 24.11.2018 od 10:00–12:00 v tělocvičně Storm Ballet. Účast nutná, zkouška choreografie na Kouzlo Vánoc. (Náhrada za zrušení tréninku v pondělí 19.11.)

cara
starší aktuality
co nás čeká

9.3.2019

Ples města Přeštice, bližší informace budou upřesněny přibližně měsíc před akcí.

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook