STORM BALLET STUDIO

9.1.2017

Kouzlo Vánoc 2016 nadělovalo....

Potěšení, obdarování, pomoc – v duchu tohoto scénáře se nesl jeden z nejkrásnějších adventních večerů v regionu. Plzeňský Parkhotel se v pondělí 19.12.2016 stal snad nejvyhledávanějším místem všech, kteří se rozhodli v předvánočním shonu trochu zpomalit hektické tempo, pohodlně zasednout do hlediště a sledovat velký příběh o lásce, porozumění a hodnotách, jež tolik chybí v dnešním světě.

IV. benefiční vánoční galavečer KOUZLO VÁNOC rozhodně není monstrózní akcí v moderním stylu. Je to ojedinělý a naprosto unikátní projekt Petra Čejky, režiséra, choreografa a tanečníka.
Především ale člověka, jehož kromě bohaté a velmi úspěšné umělecké minulosti zdobí obrovská skromnost, píle a bezmezná chuť pracovat pro druhé.

„Největší profesní i životní inspirací byla, je a bude moje rodina, díky které jsem již od raného dětství viděl tyto svátky v těch nejzářivějších barvách a zažíval jsem něco doslova nepopsatelného“, říká umělecký šéf Talentového centra tance Storm Ballet, který v současné době působí pod SVČ Radovánek. „A mým velkým přáním je umožnit prožívat podobně věci i ostatním, hlavně pak těm, kteří díky jistému zdravotnímu či jinému handicapu bojují o každý další den ve svém životě“.

KOUZLO VÁNOC proběhlo tentokráte ve spolupráci s nadací Leontinka, která pomáhá dětem a dospívajícím se zrakovým postižením i s procesem integrace a zpětného návratu do společnosti.

Nad akcí, jejímiž hlavními protagonisty byly děti z Talentového centra tance Storm Ballet, převzal záštitu plzeňský primátor Martin Zrzavecký.

Účastnila se jí i řada známých hostů – sopranistka Soňa Godarská, zpěváci Michael Kluch s Milošem Novotným, členové baletního souboru DJKT v Plzni Kristýna Potužníková a Petr Laštovka i Monsignore Tomáš Holub, biskup plzeňský. Večerem provázela známá moderátorská dvojice Zorka a Míra Hejdovi.
Jejich vtipný, odlehčený a humorný nadhled dodal celému programu v rámci mluveného slova zcela originální náboj.

Co dodat závěrem?

Především skutečnost, že kromě vysoké umělecké hodnoty měl letošní galavečer KOUZLO VÁNOC ještě jedno poslání.
Hvězdy večera, malé i ty velké, tanečníci i zpěváci (bez nároku na honorář), partneři akce i hosté pomohli. Nadaci Leontinka přispěli pod stromeček částkou 75.851,– korun.

A to je přeci ten nejkrásnější dárek ze všech!

Lenka Hirschnerová

aktuálně

27.9.2018

Volno ve Storm Ballet

Ve čtvrtek 27.9. a pátek 28.9. výuka ve Storm Ballet přerušena. Od pondělí 1.10.2018 pokračuje pravidelná výuka dle rozvrhu TCT.

cara

20.9.2018

NOVÝ ROZVRH TCT STORM BALLET 2018/2019

Ke stažení v sekci Taneční škola :)

cara

20.9.2018

Zahajujeme již v pondělí 24.9.

Pravidelná činnost Storm Ballet začíná od pondělí 24.9. POZOR ALE, ČTVRTEK A PÁTEK Z DŮVODŮ STÁTNÍHO SVÁTKU TRÉNINKY NEJSOU!!! Do konce září obdržíte informativní mail k zahájení činnosti, finální rozvrh a informace k platbě. Přejeme vám mnoho zážitků s námi!

cara
starší aktuality
co nás čeká

2.12.2018

Benefice pro handicapované děti, zahájení akce: Game Of Survival.

cara

17.12.2018

KOUZLO VÁNOC 2018 – 6.benefiční vánoční galavečer, kde hlavními účinkujícími jsou děti Storm Ballet spolu s významnými hosty a umělci v oblasti hudby a tance. Kouzlo Vánoc(...)

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook