STORM BALLET STUDIO

17.11.2016

Anička Palková - Tvoje tvář má známý hlas

V neděli 13.11.2016 čekala diváky televize Nova 11. epizoda semifinále fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a zároveň hned jedno vystoupení, které tak úplně nečekali.

Jako speciální host vystoupil soutěžící z první řady pořadu Anna Fialová. Mezi nejúspěšnější vystoupení jednadvacetileté zpěvačky a herečky patří proměna v australskou zpěvačku a textařku Siu.
V první řadě soutěže nadchla Anička diváky s písní Chandelier, tentokrát zazpívala další obrovský hit Alive.
Na pódiu ji doprovodila stejně jako u vystoupení z první řady třináctiletá ***tanečnice Storm Ballet Anička Palková, která svým talentem divákům opět vyrazila dech.
Vystoupení podtrhla scéna připravená podle originálního videoklipu této písničky.

**Anička Palková je sólistkou Talentového centra tance Storm Ballet a má již na svém kontě nemálo úspěchů. Se svým týmem se stala Absolutním vítězem Taneční skupiny roku 2013, v sólové dráze již získala titul mistryně světa na World Dance Championship 2013 a titul mistryně České republiky 2014 v kategorii Contemporary ballet Juveniles.
Aničku připravuje a odborně dohlíží choreograf a sólista baletu Divadla J.K.Tyla v Plzni Petr Čejka. Spolu se svými dalšími tanečnicemi budou na konci listopadu repezentovat Českou republiku na World Dance Championship 2016 v disciplíně Contemporary Ballet.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook