STORM BALLET STUDIO

17.11.2016

Anička Palková - Tvoje tvář má známý hlas

V neděli 13.11.2016 čekala diváky televize Nova 11. epizoda semifinále fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a zároveň hned jedno vystoupení, které tak úplně nečekali.

Jako speciální host vystoupil soutěžící z první řady pořadu Anna Fialová. Mezi nejúspěšnější vystoupení jednadvacetileté zpěvačky a herečky patří proměna v australskou zpěvačku a textařku Siu.
V první řadě soutěže nadchla Anička diváky s písní Chandelier, tentokrát zazpívala další obrovský hit Alive.
Na pódiu ji doprovodila stejně jako u vystoupení z první řady třináctiletá ***tanečnice Storm Ballet Anička Palková, která svým talentem divákům opět vyrazila dech.
Vystoupení podtrhla scéna připravená podle originálního videoklipu této písničky.

**Anička Palková je sólistkou Talentového centra tance Storm Ballet a má již na svém kontě nemálo úspěchů. Se svým týmem se stala Absolutním vítězem Taneční skupiny roku 2013, v sólové dráze již získala titul mistryně světa na World Dance Championship 2013 a titul mistryně České republiky 2014 v kategorii Contemporary ballet Juveniles.
Aničku připravuje a odborně dohlíží choreograf a sólista baletu Divadla J.K.Tyla v Plzni Petr Čejka. Spolu se svými dalšími tanečnicemi budou na konci listopadu repezentovat Českou republiku na World Dance Championship 2016 v disciplíně Contemporary Ballet.

aktuálně

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook