STORM BALLET STUDIO

13.11.2016

Podzimní módní koktejl 2016

Agentura DS Models uspořádala pro mladé začínající modelky z kurzu Mini modeling campu módní show pod názvem Podzimní módní koktejl 12. listopadu v Nákupním Centru Borská pole.

Děvčata si tak mohla naživo a před mnoha diváky vyzkoušet módní přehlídku a na chvíli se stát modelkou přehlídkových mol.

Pozvání od organizátorek kurzů Pavlíny Němečkové a Michaely Andrašovské přijala i Anička Palková známá z fenomenální televizní show Tvoje tvář má známý hlas a další tanečníce Storm Ballet Vaneska Andrašovská.
Obě tanečnice zpestřila svým vystoupením kulturní program akce a sklidily velkolepý potlesk od přítomných diváků.
Líčení profesionálně provedla Anna Kastelicová s produkty firmy KORFF CZ. Přehlídkou provedla skvělá moderátorka Veronika Elhotová.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook