STORM BALLET STUDIO

5.11.2016

IX. Mezinárodní galakoncert baletních škol 2016

Balet z.s uspořádalo pro malé i velké tanečníky v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni již IX. ročník Mezinárodního galavečeru baletních škol, který proběhl v sobotu 5.11.2016.

Storm Ballet navázal spolupráci s Balet z.s. již dříve při pořádání přeshraničních tanečních projektů.
V galavečeru se za Storm Ballet představila v první části Valentýna Fuchsová s choreografií „Yourself“, v druhé části pak další talentovaná tanečnice Anna Palková, kterou diváci mohou znát z televizní fenomenální show „Tvoje tvář má známý hlas“ s choreografií „Two Souls“.

Obě děvčata nás na konci měsíce budou reprezentovat na World Dance Championship 2016 v Babylon Center.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook