STORM BALLET STUDIO

25.9.2016

Storm Ballet na festivalu sportu - SPORŤÁČEK 2016

Poslední letošní zastávka festivalu Sporťáček připadla na sobotu 24.9.2016 v Plzni. Největší náborový sportovní festival v republice pro děti od 3 do 18 let přilákal do areálu TJ Lokomotiva 5851 návštěvníků, kteří si mohli zdarma u 60 klubů z regionu najít pohybovou aktivitu, jíž by se chtěli věnovat.

Navíc došlo i na unikátní setkání. Na společné pódium vystoupali olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek a paralympijský šampion na 50 metrů znak Arnošt Petráček. Na vše přitom dohlížela vítězka Světového poháru v biatlonu Gabriela Koukalová.

Storm Ballet-Talentové centrum tance zde ve dvou exhibicích podpořilo pod křídly SVČ Radovánek jeho prezentaci vybraných volnočasových aktivit: Hned v prvním bloku vystoupila mistryně světa a České republiky 2014 v Contemporary ballet mladá talentovaná tanečnice Anna Palková se soutěžní choreografií „Two Souls“.
Diváci zároveň měli možnost vidět Aničku v první řadě televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Spolu s herečkou Annou Fialovou vytvořily nezapomenutelné duo s písní australské zpěvačky Sii „Chenderlier“.
V druhém bloku vystoupily úspěšné juniorské tanečnice Storm Ballet s choreografií „Alone in silence“, které letos na mistrovství České republiky obsadily 3. místo v disciplíně Contemporary ballet.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook