STORM BALLET STUDIO

25.7.2016

DANCE TOUR 2016-SHRNUTÍ

Již od regionálních kol bylo jasné, že počty kategorií, v nichž budou tanečníci bojovat o další postupy do národních i nadnárodních klání, se opět navýší. Storm Ballet má v současné době zastoupení ve všech věkových skupinách – od těch úplně nejmenších až po dospělé.

A jak dodává choreograf a umělecký vedoucí Petr Čejka, tento stav je více než uspokojivý: „My samozřejmě na jedné straně vítáme skutečnost, že nemáme problém s obsazováním soutěží, na straně druhé se naše práce tímto stává daleko odpovědnější a náročnější, protože skloubit dohromady chod takového tělesa je poměrně složitý a časově náročný proces.“ Nemalý dík a obdiv patří proto podle Petra Čejky hlavně rodičům, lektorskému týmu a v neposlední řadě i těm, kteří Storm Ballet podporují.

Podstatně složitější byly boje na republikové úrovni. Je všeobecně známo, že v posledních letech rostou počty týmů, a to nejen co do kvantity ale i po stránce kvalitativní. Choreografie jsou na vysoké úrovni, propracovanější a nápaditější, tanečníci originálnější.

Nicméně Storm Ballet zdaleka nesází jen na obraz konkurence, jeho odkaz v tanečních vystoupeních je svébytný, vysoce osobitý, charakteristický, založený na čtvrt století trvající tradici, tvrdé práci, odpovědném přístupu všech zúčastněných i radosti a prožitku, které jsou předávány dál jako umělecká poselství.
A toto všechno se stalo ve finále hnacím motorem mistrovských soutěží. Ziskem osmi cenných kovů a postupem na mezinárodní soutěžní scénu se tak letos opět zařadil mezi vůbec nejúspěšnější domácí týmy, a dokázal tak bez problémů navázat na úspěchy z minulých let.

Zcela samostatnou kapitolou závodní sezóny byla účast na Open Czech Dance Championship 2016 v Jablonci nad Nisou. Storm Ballet v rámci letošního ročníku vybojoval v malých skupinách a sólech cenné postupy na světový šampionát. Zisk 2× zlaté, 2× stříbrné, 1× bronzové medaile svědčí o skvělé formě všech tanečnic, které v o letních prázdninách zahájí přípravu na světový šampionát.

Nemalý dík a obdiv patří proto podle Petra Čejky hlavně rodičům, lektorskému týmu a v neposlední řadě i těm, kteří Storm Ballet podporují.

Právě součinnost a podpora všech zainteresovaných stran spolu s perfektním výkonem nakonec vynesla tanečníkům všech tří stěžejních domácích tanečních soutěží (Evropa 2 Taneční skupina roku, Festival tanečního mládí SUT a Czech Dance Masters) neuvěřitelných 12 zlatých, 10 stříbrných a 3 bronzové medaile.

Obrovského úspěchu dosáhl Storm Ballet i na poli mediálním. A to díky Anně Palkové.
Tato 12 ti letá nadaná a talentovaná tanečnice se totiž stala hvězdou české verze pěvecké reality show s názvem Tvoje tvář má známý hlas. Spolu s herečkou Annou Fialovou vytvořila nezapomenutelné pěvecko – taneční vystoupení, které v originálním provedení zpívá australská zpěvačka Sia s názvem „Chandelier“, a stala se miláčkem publika i miliónů televizních diváků.

Lenka Hirschnerová

//Autorské choreografie Storm Ballet, soutěžní sezóna 2015/2016://

 • Mini děti: Snowman (Kateřina Bednářová, Dominika Černá)
 • Děti (show): Here and Now (Kateřina Bednářová,)
 • Děti: Beze slov (Petr Čejka, Dominika Černá, Adéla Bittnerová)
 • Děti: Lost in Time (Petr Čejka)
 • Junioři: Pray for the World (Petr Čejka)
 • Dospělí: Reflection of My Self (Kristýna Blahetová, Věra Draská)
 • Malá skupina děti: Love spell (Petr Čejka, Dominika Černá)
 • Malá skupina junioři I: Gaining Hope (Petr Čejka, Kateřina Bednářová)
 • Malá skupina junioři II: Alone in Silence (Petr Čejka)
 • Magdalena Fremrová: solo, Silhouette (Petr Čejka)
 • Anna Palková: solo, Two souls (Petr Čejka)
 • Valentýna Fuchsová:solo, Save yourself (Petr Čejka)

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook