STORM BALLET STUDIO

22.12.2015

Kouzlo Vánoc 2015 v Techmánii

Plzeňské science centrum Techmania se během předposlední prosincové neděle stalo dějištěm letos poněkud komornější verze Kouzla Vánoc. Nutno ale dodat, že i s malými věcmi se dokáží vytvářet skoro zázraky. Takové, na něž se hned tak nezapomíná a které nás opětovně vrací k oné známé pravdě, že v jednoduchosti a přirozenosti je krása.

Talentové centrum tance Storm Ballet působící od září pod hlavičkou DDM Radovánek si pro návštěvníky, fanoušky, přátelé a sponzory tentokráte připravilo vysloveně taneční menu složené především z vánočních čísel.
K vidění byly také úspěšné soutěžní choreografie, jež si v týmových, skupinových a individuálních kategoriích letos zajistily cenná vítězství a nebývalý obdiv porotců.
Nadšení diváci doprovázeli svým potleskem prakticky každé číslo a dávali tak jasně najevo, že jsou s letošní nadílkou více než spokojeni.

„Snažíme se dělat svoji práci poctivě a kvalitně“, říká autor, režisér a umělecký vedoucí Petr Čejka.
„ Vážíme si všech, kteří nám pomáhají, a toto je jen jeden ze způsobů, jak jim můžeme jejich náklonnost vracet.
Děti v sobě mají obrovský potenciál a je to právě jejich energie, která mne žene kupředu, pomáhá mi v tom, abych neustále vymýšlel nová čísla a realizoval zajímavé věci. Mám jich v záloze hodně a moc se těším, až je budu dělat“, skromně dodává muž, který stál před čtvrt stoletím u zrodu všeho.

Kouzlo Vánoc letos neoslnilo monstrózností. Naopak. Více se snažilo přiblížit přirozenému charakteru normálního představení, jemuž vévodila hravost, krása, rozzářené úsměvy a spokojenost všech účinkujících i těch, co jim v hledišti drželi palce a na okamžik zapomněli na každoroční shon a sváteční povinnosti.
Velké díky patří také moderátorské dvojici Kateřina Skutková – Michal Křížek, která byla velmi příjemným doplňkem celé akce.

Děkujeme a přejeme klidné svátky a úspěšný rok 2016!

Lenka Hirschnerová

foto: Miroslav Volf, Lenka Polewa

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook