STORM BALLET STUDIO

14.10.2015

KOUZLO VÁNOC pomáhalo dětem...

Storm je opět na scéně, tentokráte v jedné z nejkrásnějších rolí....

Talentové centrum tance Storm Ballet se po zaslouženém prázdninové odpočinku znovu pustilo do práce. Zahájení příprav na blížící se World Dance Championship 2015, který proběhne začátkem listopadu v Liberci, a definitivně tak ukončí oficiální část letošní soutěžní sezóny, však předcházela jedna zajímavá událost.

Dějištěm všeho tentokráte nebyl taneční parket, ale Hematoonkologické oddělení při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Plzni. Právě zde se za účasti mnoha hostů, zástupců firmy BSJ Group Plzeň, lékařských odborníků , Vlaďky Erbové i zástupců TCT Storm Ballet uskutečnilo předání finančního daru, který malým pacientům zajistil modernizaci a nové přístrojové vybavení přízemních prostor pavilonu F na Lochotíně.

S myšlenkou propojit oživení klasických národních tradic s charitativní pomocí přišel před dvěma lety choreograf a tanečník Petr Čejka. Jeho velmi hodnotný a v dnešní době naprosto ojedinělý nápad se mu podařilo zastřešit v projektu Kouzlo Vánoc. „ Jsme tady především pro druhé, proto je třeba pomáhat zejména těm, kteří naši lásku, péči a přátelství potřebují nejvíce“, dodává s pokorou umělecký vedoucí Stormu. Loňský, v pořadí již II. benefiční vánoční galakoncert, který proběhl v polovině prosince v plzeňském Parkhotelu a který skvěle moderátorsky doprovodili Zorka a Míra Hejdovi, nadchl nejen plzeňskou veřejnost, ale i samotné hosty a účinkující. Ti všichni vystoupili bez nároku na honorář, a významně tak přispěli k částce bezmála 50.tisíc korun.
Ta byla během večera slavnostně předána nadaci Vlaďky Erbové Vlaďka dětem, a přispěla tím k tomu nejhodnotnějšímu daru, jenž nyní konečně doputoval ke svému adresátu.

Lenka Hirschnerová

Chtěl jsem ještě jednou moc děkovat všem, kteří jste se podíleli na našem vánočním projektu Kouzlo Vánoc.
Celému týmu Storm Ballet – Talentové centrum tance, rodičům, partnerům, kamarádům z Pilsen live, Zorce a Mírovi Hejdovi a všem lidem, kteří nás podporují a věří naší práci.
Našim dětem, že vytvořily představení, které diváky zasáhlo na tom nejcitlivějším místě a ukázaly jste, že pomoc děti dětem, je v životě významná tak, jako ta pomoc nás dospělých.
Jsem na Vás moc a moc hrdý…

Petr Čejka.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook