STORM BALLET STUDIO

6.11.2014

Nová fashion kolekce Storm Ballet

Vážení rodiče, milé děti, zde nabízíme zpracovanou nabídku fashion kolekce Storm Ballet. Věříme, že fashion kolekce Storm Ballet se Vám bude líbit a budete se cítit dobře v našem týmu Storm Ballet. Děkujeme, že bude propagovat náš tým, ideu a značku.

Vaši objednávku prosím, odesílejte na mailovou adresu pana Mgr. Tomáše Hirschnera: info@bronco7.com , který objednávku zpracuje a zajistí včasné dodání. Sledujte vždy datumy, do kdy je nutné objednávku poslat, aby byla včas pro Vás vyřízena.

Možnost stažení kolekce v excelu taky na facebooku Storm Ballet-talentové centrum tance.

Kolekci pro Vás nafotily děti Storm Ballet Karolínka Pěstová a Peťa Znamenaný.
Petr Čejka.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook