STORM BALLET STUDIO

1.11.2014

Storm Ballet na World Dance Championship 2014

Storm Ballet zakončil svoji významnou a úspěšnou Dance Tour 2014 účastí na World Dance Championship 2014 ziskem hned 5ti zlatými medailemi a jedním stříbrem v naši stěžejní disciplíně Contemporary Ballet sólo a formace.

Výsledky Storm Ballet na World Dance Championship 2014
Contemporary Ballet Formace:

  • Dancing in the Storm (Juniors) – 1.místo
  • Unspoken( Adults)- 1. místo


Contemporary Ballet sólo:

  • Anička Palková (Juveniles) – 1. místo
  • Rebeka Hudáčková(Juniors) – 1. místo
  • Anetka Heroutová (Juniors) – 2. místo
  • Adélka Bittnerová(Adults) – 1. místoRád bych poděkoval v prvé řadě všem krásným soutěžícím, sólistkám, trenérům, rodičům a Petře Neprašové za přípravu, reprezentaci a organizaci účasti Storm Ballet na světovém šampionátu World Dance Championship 2014. Během vašich vystoupení mě nabíhala husí kůže a v tu chvíli vím, že naše výkony jsou srdcovou záležitostí a ne jen honbou za medailemi. Vážím si toho a děkuji za nádherné dny s vámi. Ať jsou i pro vás nezapomenutelnými zážitky a radostí z dobře odvedené práce.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook