STORM BALLET STUDIO

30.8.2014

Stormdance camp 2014 - ohlédnutí

Storm Ballet si na letošní Dance Tour 2014 vytančil mnoho krásných ocenění a titulů, mezi které hlavně patří zisk 9ti titulů Mistr ČR v artových disciplínách, jak v sólových výstupech, tak i formacích. Úspěchem je i nominace na blížící se mistrovství světa World Dance Championship 2014. Období letních prázdnin však není jen o odpočinku a lenošení, ale v druhé polovině prázdnin již začíná příprava Storm Ballet na novou taneční sezónu.

Letos tomu nebylo jinak a tak začátkem srpna ožilo město Klatovy přívalem našich malých i velkých tanečníků, které nebylo možno přehlédnout. Celý tým se na 14 dní uzavřel v tělocvičně 2. základní školy v Plánické ulici, kde se rozjely tréninkové lekce po celý den ve třech někdy i více fázích. Místní občané nás často mohli vídat chodit v dlouhých zástupech napříč klatovskými ulicemi do místní školní jídelny, kde byl zajištěn výborný stravovací servis. Klatovské náměstí pak sloužilo jako relax zóna a možnost strávit příjemné chvíle odpočinku v cukrárně či v přilehlých obchodech.

O celou tréninkovou náplň se postarali lektoři Kristýna Peštová, Kateřina Bednářová,Věrka Draská, Kristýna Blahetová, Tomáš Drobil, Adéla Bittnerová a trenér a choreograf Petr Čejka. Tak jako vždy součástí soustředění byla i celokempová hra nazvaná Grand Prix Angeliny Balleriny a náročné tréninky vyvažovaly sportovní a soutěžní hry, jejichž součástí bylo získání hlavní ceny Angeliny Balleriny, titul Star campu 2014 a ceny za nejlepší aktivitu a přístup v tréninkové přípravě.

A aby toho nebylo málo, tak náš juniorský tým děvčat připravil pro naše nejmenší děvčátka a kluky cestu plnou soutěží a odvahy nazvanou Pohádkový les a na oplátku na juniory a nejstarší tanečníky zase čekala cesta odvahy, pod taktovkou manželů Srbových a jejich milých hostů.

O celkovou náplň tanečního soustředění se postaral realizační tým Storm Ballet s leadry Janou Krulovou, Bárou Srbovou, Adélou Bittnerovou a Eliškou Kollerovou, vedený MUDr. Petrou Neprašovou, která mimo jiné zastala i funkci zdravotní péče o naše tanečníky.

Všem těmto lidem, lektorům bych rád poděkoval za jejich přístup, maximální nasazení a výbornou atmosféru, která nás provázela po celou dobu soustředění. Poděkování patří i rodičům, kteří pomohli zvýšit komfort a pohodlí pro naše děti a zapojili se do chodu a činnosti campu. V neposlední řadě pak televizi ZAK, která natočila krásnou reportáž z našeho Stormdance campu 2014.

Těším se na Vás v další sezóně 2014/2014 a v létě na Stormdance campu 2015.

Petr Čejka.

Prohlédněte si bohotou fotogalerii a vychutnejte spolu s námi atmosféru Storm Ballet na Stormdance campu 2014 :)

aktuálně

4.5.2022

KONKURZ ČERVEN 2022

Termín konání 9.6.2022, čas: 17:00–18:30h., adresa Storm Ballet, Nade Mží 1, Plzeň// další informace na www.radovanek.cz TĚŠÍME SE VÁS!!!

cara

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook