STORM BALLET STUDIO

4.7.2014

Dance Tour 2014-"Back in time"

Světla zhasla, hudba utichla. Diváci si letošní taneční sezónu připomínají už jen v útržcích a zážitcích. Přesto jsou tyto vzpomínky místy natolik živé, že by se jejich autenticita mohla rovnat přímé účasti na kterémkoli soutěžním maratónu.

Talentové centrum tance Storm Ballet, které od letošního roku nově působí při DDM Talent v Krašovské ulici v Plzni, pomalu bilancuje. Hodnocení a výsledky však jednoznačně ukazují na to, že by se mělo slavit ve velkém.
Získat devět titulů mistra České republiky během jedné sezóny, to je sen každého, kdo se někdy postavil, byť na pomyslnou, startovní čáru. Svět sportu je v oblasti estetických disciplín zcela neúprosný. Sází se na co nejpřesnější provedení, techniku a umělecký dojem. Chod dalších událostí se odvíjí právě odsud.
Je třeba vysoké osobní nasazení, zapůsobit a podat nejlepší výkon. Strategie, s níž Storm Ballet v polovině března vstoupil do kvalifikačních bojů, a která se rozhodně vyplatila.
Petru Čejkovi, celému lektorskému týmu, všem tanečníkům i rodičům se podařilo vytvořit skutečně pevnou základnu, která v průběhu náročných soutěžních kol poskytovala zázemí, jistotu, pohodovou atmosféru, přátelské klima, potřebný servis a hlavně podporovala filozofii souboru – tanečním uměním šířit radost a společně darovat hodnotné umělecké zážitky.

Skromný, ale velmi náročný cíl, dokázali ocenit diváci i porotci nejen v Plzni, ale i v ostatních městech mimo náš region. Skvělá atmosféra, potlesky na otevřené scéně, výbuchy radosti, slzy dojetí, slova uznání i gratulace – výčet naznačující, že i v letošním roce se v rámci nejprestižnějších tanečních klání určitě bylo na co dívat a čím se inspirovat.

Těšíme se na vás, děkujeme za podporu a přejeme příjemně prožité prázdniny i čas dovolených!

Výsledky: 9× titul MISTR ČESKÉ REPUBLIKY 2014 v Art disciplínách

Emco Taneční skupina roku 2014, kategorie: Eda show dance art

 • Mini děti: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Butterflies, autoři: Kateřina Bednářová, Drahomíra Lojdová
 • Junioři: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Dancing in the Storm, autoři: Petr Čejka, Kristýna Peštová
 • Dospělí: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Inception, autor: Petr Čejka.Festival tanečního mládí SUT 2014, kategorie: Parketové taneční kompozice

 • Mini děti: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Butterflies, autoři: Kateřina Bednářová, Drahomíra Lojdová
 • Junioři: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Dancing in the Storm, autoři: Petr Čejka, Kristýna Peštová
 • Mládež: 1. místo, titul mistr České republiky, choreografie Unspoken, autor: Petr Čejka.Open MČR Art disciplines ČAT, kategorie: Contemporary ballet – sóla (postupy na MS)

 • Juveniles: 1. místo, titul mistr České republiky, Anna Palková, choreografie Pure, autor: Petr Čejka,
 • Juniors: 1. místo, titul mistr České republiky, Rebeka Hudáčková, choreografie Sixth sense, autor: Petr Čejka,
 • 3. místo, titul II. vicemistr České republiky, Aneta Heroutová, choreografie Crossroads, autor: Petr Čejka,
 • Adults: 1. místo, titul mistr České republiky, Adéla Bittnerová, choreografie Connection, autor: Petr Čejka.CDO Dance life tour 2014, kategorie Modern and contemporary ballet, katgorie: Národní II. liga

 • Děti: 2. Místo, titul I. vicemistr České republiky, choreografie Joy, Joy, autoři: Petr Čejka, Kristýna Blahetová a Kristýna Peštová.Storm Ballet gratuluje všem dětem, tanečníkům a rodičům za příkladnou reprezentaci v rámci turné Dance Tour 2014.

autor článku: Bc. Lenka Hirschnerová (PR manager Storm Ballet)

aktuálně

4.5.2022

KONKURZ ČERVEN 2022

Termín konání 9.6.2022, čas: 17:00–18:30h., adresa Storm Ballet, Nade Mží 1, Plzeň// další informace na www.radovanek.cz TĚŠÍME SE VÁS!!!

cara

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook