STORM BALLET STUDIO

29.11.2013

I. benefiční vánoční galavečer „Kouzlo Vánoc“

Vážení a milí diváci, dovolte nám, abychom Vás pozvali na sklonku kalendářního roku na I.benefiční vánoční galakoncert KOUZLO VÁNOC. Přijměte toto vánoční představení jako dárek dětí a tanečníků Storm Ballet a spolu s našimi vzácnými hosty přijďte společně oživit tradici a význam nejznámějších křesťanských svátků.

Kouzlo Vánoc v sobě nese mnohá poselství. Představuje návrat do dětského světa, v němž vládne dobro, harmonie, kouzla a sny.
Propojením uměleckých žánrů – tance, opery, sborového zpěvu a hudby se tak podařilo vytvořit originální kulturní dárek. Svým obsahem, bohatstvím, inspiruje a obdaruje malé i velké diváky.

Přijďte zažít pravou adventní atmosféru plnou překvapení, tradičních vánočních zvyků a obyčejů, obdivovat umění známých osobností našeho kulturního života a v neposlední řadě podpořit jednu z hlavních myšlenek akce – finančně přispět všem, kteří v rámci životní pouti svádí statečný boj s nepřízní osudu a jsou v rámci svého handicapu odkázání na pomoc druhých.
Výtěžek z akce poputuje na charitativní sdružení Slunce dětem, jejímž hlavním posláním je právě pomoc dětem, dětem handicapovaným nebo jinak tělesně i duševně nemocným.

I. benefiční vánoční galakoncert KOUZLO VÁNOC se koná 18.12.2013 v 19­.30hod. v Parkhotelu Plzeň

V 18.30hod. již můžete ochutnat pravou vůni a chuť českých Vánoc. V přísálí Parkhotelu Plzeň na Vás čeká ochutnávka svařeného vína, cukroví a překvapení v podobě vánočních tradic , zvyků a obyčejů.

Pozvání na galakoncert Kouzlo Vánoc přijal a požehnání provede Monsignore František Radkovský biskup plzeňský.

Mezi účinkujícími nebudou chybět:

  • děti a tanečníci Storm Ballet
  • sólisté baletu Divadla J.K.Tyla v Plzni Kristýna Peštová a Martin Šinták
  • J.M.K. Korbelová – soprán a dětský sbor Andílci
  • J. Adamec – tenor
  • dětský orchestr JuniorVánočním galakoncertem Vás provede Zorka Hejdová, choreografii a režii připravil tanečník a choreograf Petr Čejka

Vstupenky si můžete zakoupit už jen na pobočkách Plzeňská vstupenka "www.plzenskavstupenka.cz

POZOR: Galakoncert je již z větší části vyprodán, proto neváhejte a kupte si včas vstupenku!

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook