STORM BALLET STUDIO

1.11.2013

Podzimní soustředění Storm Ballet

Pravidelná letní příprava tanečníků Storm Ballet je již osvědčenou taneční praxí a vyladění nejlepší formy celého týmu. Proto Storm Ballet využil podzimních prázdnin a místo odpočinku se naopak uzavřel před veřejností, tentokrát v prostorech Gymnázia Františka Křižíka v Plzni.

. Pod odborným vedením Petra Čejky a lektorů Kristýny Blahetové a Kristýny Peštové se rozjela aktivní příprava hlavních soutěžních složek zaměřená na vyvrcholení taneční sezóny v tomto roce, kterými jsou Dance Life Expo 2013, Mezinárodní galakoncert baletních škol a v neposlední řadě nejdůležitější World Dance Championship 2013.

Touto cestou bychom rádi poděkovali právě vedení zmíněného Gymnázia Františka Křižíka v Plzni za vytvoření perfektních podmínek pro přípravu a doladění formy tanečníků Storm Ballet.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook