STORM BALLET STUDIO

28.9.2013

FASHION WEEKS - Centrum Chodov Praha

MILÁN, NEW YORK, LONDÝN A PAŘÍŽ – „FASHION WEEKS“ EXKLUZIVNĚ V CENTRU CHODOV ..

Centrum Chodov nachystalo pro své zákazníky skutečně originální program Módní Chodov ve stylu světových „Fashion Weeks“. Každý týden od 7. září do 4. října patřila jedné z předních módních destinací – italskému Milánu, americkému New Yorku, britskému Londýnu nebo francouzské Paříži – a značkám, které v centru tato města a země prezentují.

Diváci si mohli užívat mnoha módních přehlídek ozdobených účastí Českých Miss Elišky Bučkové a Terezy Chlebovské nebo Miss České republiky Anety Vignerové či Lucie Křížkové (Váchové). Tváří a ambasadorkou jedinečné kampaně Módní Chodov se stala světová topmodelka Tereza Maxová.

Choreografii a režii módních přehlídek připravil tanečník a choreograf Petr Čejka spolu s agenturou Prestima a Talentovým centrem tance Storm Ballet, jejímž je zakladatelem. V bohaté galerii najdete fotografie jednotlivých módních značek a zároveň i taneční momentky dětí a tanečníků Storm Ballet na tomto FASHION WEEKS V CENTRU CHODOV . Hosté módních show byli například Česko Slovenská Superstar Sabina Křováková, The Pastels, houslové trio Inflagranti, Pangea – revival legendárních The Beatles a moderátor Tomáš Kraus.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook