STORM BALLET STUDIO

15.6.2013

Czech Open Championship Artistic Dance Disciplin WDC – ADD 2013 a Mistrovství ČR 2013 SUT - MINIDĚTI

Choreografie Petra Čejky a Drahomíry Lojdové „Kouzlo víl“ zabodovala již v regionálním kole a kvalifikovala se na mistrovství České republiky, které proběhlo pro kategorii „Mini děti“ 15.6.2013 v libereckém Babylon centru v rámci soutěže Czech Open Championship Artistic Dance Disciplin WDC – ADD 2013

V konkurenci osmi souborů z celé republiky obstáli naši nejmenší bez zaváhání. Víly předvedly nejlepší výkon sezóny a mezinárodně obsazená porota jim za to udělila bronzové medaile a titul II. vícemistra České republiky.

Ve stejný den vystoupily nejmenší tanečnice Storm Ballet ještě v rámci soutěže Czech Open Championship Dance Artistic disciplín WDC – ADD 2013. Ve své kategorii vyhrály zlaté medaile, kterými si zajistily postup na mistrovství světa.

Nominaci a postup na mistrovství světa si nenechala utéct ani letošní úspěšná choreografie dětí „The Pink Flamingos Day.“
V sólové variaci „Feelings“ se blýskla i Rebeka Hudáčková, která svým výkonem strhla nadšený dav diváků k mohutnému potlesku.
Mezinárodní porota pak výkon všech tří choreografií Storm Ballet ohodnotila velmi kladně a tím otevřela cestu Storm Ballet na světový šampionát, který se uskuteční v polovině listopadu letošního roku v Liberci.

Další fotky naleznete v sekci fotogalerie…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook