STORM BALLET STUDIO

1.6.2013

MČR 2013 Small Group-Inception

CDO, jako jediný organizátor soutěží, která vypisuje soutěž pro sólové tanečníky, dua a malé skupiny a zároveň umožňuje reprezentovat Českou republiku na světových tanečních soutěží. Mistrovství České republiky se letos konalo 1.6.-2.6.2013 v Ústí nad Labem. Storm Ballet vyslal na soutěž hned několik svých zástupců.

V kategorii Small Group reprezentovala Storm Ballet úspěšná choreografie" Inception" v choreografii Petra Čejky.

Všichni interpreti zvládli upravenou choreografii zatančit na vysoké technické úrovni a probojovat se do finále soutěže.


Na jejím konci odborná porota určila pro Storm Ballet 3.místo a udělila možnost reprezentovat Českou republiku na mistrovském šampionátu WORLD CHAMPIONSHIP 2013.

Velká nepříjemnost, ale i škoda , se kterou se museli vyrovnávat všichni tanečníci soutěže, byla v celkových rozměrech parketu, který byl velmi zmenšen na 8×9m z původních 12×14m. Sóla a dua si s rozměry poradila velmi dobře, ovšem malým skupinám chyběl prostor a odstup od diváků a tak většina choreografií působila velmi neuspořádaně, až chaoticky.

Přesto všechno jsme na MČR 2013 zhlédli spoustu krásných a inspirativních vystoupení a všichni si odvážíme pocity z dobře odvedené práce a těšíme se již na další setkání třeba na světovém šampionátu WORLD CHAMPIONSHIP 2013.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook