STORM BALLET STUDIO

1.6.2013

Adéla Bittnerová-sólo Modern Womans

CDO, jako jediný organizátor soutěží, která vypisuje soutěž pro sólové tanečníky, dua a malé skupiny a zároveň umožňuje reprezentovat Českou republiku na světových tanečních soutěží. Mistrovství České republiky se letos konalo 1.6.-2.6.2013 v Ústí nad Labem. Storm Ballet vyslal na soutěž hned několik svých zástupců.

V kategorii sólo Modern Womans reprezentovala Storm Ballet Adéla Bittnerová.
Choreografii pro ni připravila Věra Draská, tanečnice a choreografka Storm Ballet. Stejně jako v kategorii Juniors byla i tato disciplína velmi obsazena vynikajícími sólistkami z jednotlivých souborů. Nápaditost a optimisticky laděná choreografie ve spojení s perfektním provedením, překlopilo Adélu Bittnerovou do finálových bojů, což v konkurenci 14ti tanečnic byl již mimořádný úspěch.

V konečném hodnocení získala Adéla Bittnerová 5. místo a možnost reprezentovat Českou republiku na mistrovském šampionátu WORLD CHAMPIONSHIP 2013.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook