STORM BALLET STUDIO

1.6.2013

Eliška Kollerová a Tomáš Drobil-Shelter

CDO, jako jediný organizátor soutěží, která vypisuje soutěž pro sólové tanečníky, dua a malé skupiny a zároveň umožňuje reprezentovat Českou republiku na světových tanečních soutěží. Mistrovství České republiky se letos konalo 1.6.-2.6.2013 v Ústí nad Labem. Storm Ballet vyslal na soutěž hned několik svých zástupců.

V kategorie duo-Modern Adults reprezentovali Storm Ballet Eliška Kollerová a Tomáš Drobil v nově nastudovaném vystoupení „Shelter“ .
Náročná choreografie jak po stránce partnerské, tak technické byla pro Tomáše a Elišku výzvou v dosahu profesionální úrovně. Jejich úsilí a pravidelný trénink přineslo úspěch v podobě působivého a emočně vypjatého vystoupení, které sklidilo velké ovace a uznání hlavně u obecenstva.
Porota však nesdílela stejný názor a v přestřelce hodnocení vyneslo naše reprezentanty na 4.místo s udělením možnosti reprezentovat Českou republiku na mistrovském šampionátu WORLD CHAMPIONSHIP 2013.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook