STORM BALLET STUDIO

1.6.2013

Rebeka Hudáčková-sólo Modern-MČR-CDO 2013

CDO, jako jediný organizátor soutěží, která vypisuje soutěž pro sólové tanečníky, dua a malé skupiny a zároveň umožňuje reprezentovat Českou republiku na světových tanečních soutěžích. Mistrovství České republiky se letos konalo 1.6.-2.6.2013 v Ústí nad Labem. Storm Ballet vyslal na soutěž hned několik svých zástupců.

Kategorie sólo-Modern Dance- Juniors Womans byla jednou nejvíce obsazenou, a to hned 16ti sólistkami.
Storm Ballet reprezentovala nejmladší tanečnice v této kategorii Rebeka Hudáčková. Vystoupení „Feelings“ však odtančila s absolutní precizností ,pokorou a uměleckou dokonalostí. To jí vyneslo úspěch v podobě postupu mezi 6 finalistek.
Finále nebylo jen bojem o nejvyšší příčky, ale i překonání sebe samé,zvládnutí trémy, emocí, ale i prvního sólového tanečního výstupu. Rebeka však dokázala, že již teď se umí vyrovnat nejen s těmito pocity, ale dokáže být silným protivníkem i o několik let starším soupeřkám.
Éterický a citlivě dojemný projev plný energie a technické vyspělosti dokázal v obrovské konkurenci finálového boje Rebeku vynést na skvělé 3.místo a kvalifikovat jí na blížící se mistrovství světa WORLD CHAMPIONSHIP 2013.
Za celý Storm Ballet moc gratulejeme.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook