STORM BALLET STUDIO

25.5.2013

MČR 2013-Festival tanečního mládí 2013

Česká Lípa se stala dějištěm mistrovství České republiky tanečních disciplín Festivalu tanečního mládí 2013 v kategorii Děti a Junioři. Termín soutěže letos připadl na víkend 25.5.-26.5.2013, kdy v sobotu proběhla soutěž Art disciplín dětí a juniorů a v neděli pak Show disciplín.

Storm Ballet nastoupil v sobotním klání v dětské kategorii hned proti 14ti souborům s úspěšnou choreografií „The Pink Flamingos day“. Děti podaly znovu vynikající výkon a probojovaly se mezi 7 finálových teamů.
Čekalo je poslední soutěžní vystoupení s „plameňáky“ a tak do vystoupení každý vložil veškerou energii, která se pozitivně přenesla až k odborné porotě, která určila Storm Ballet na první příčku.

Děti si tak odvezly z další celorepublikové soutěže titul Mistr ČR Dance Art For 2013 a dokázaly, že vítězství a získání titulu Absolutní vítěz v konkurenční Taneční skupině roku 2013 nebylo náhodné.

Juniorský team Storm Ballet se vydal ve šlépějích svých mladších tanečnic. V konkurenci 13 souborů postoupil mezi finalisty a vystoupení „Immortal“ se zapsalo jako další vydařená choreografie v repertoáru Storm Ballet.
Mladý juniorský team podal za své jednoroční společné působení nádherný výkon a v konečném hodnocení mu utekl o jeden bod titul Mistr ČR Dance Art For. 2.místo je ale zrovna tak fantastické.
V konkurenční soutěži CDO Art Dance jsme na MČR obsadili 3.příčku, a tak jedna příčka blíž k titulu dává slibnou naději pro další umělecký růst souboru.

Pro Storm Ballet byla soutěž významná nejen dosaženými úspěchy, ale i tím, že spolu na mistrovství odjel celý team dětí a juniorů, kteří si užili společné chvíle nejen na parketu, ale i mimo něj a vzpomínky budou opravdu mimořádné. Viz fotogalerie…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook