STORM BALLET STUDIO

12.5.2013

MČR ART formací-B2 BALANCE TOUR 2013

Taneční soutěž B2 BALANCE TOUR 2013 zná již své vítěze už i v juniorské kategorii, kde Storm Ballet měl zastoupení s choreografií Immortal. Kladenská sportovní hala přivítala v neděli 12.5.2013 právě tanečníky Art formací, kteří si připravili vskutku zajímavé a hodnotné choreograafie.

Po finálových vystoupeních mezinárodní odborná porota zařadila Storm Ballet na 3. místo, a tak náš zcela nový juniorský tým dosáhl vskutku výborného výsledku.
Společná práce juniorů trvá teprve necelý rok a uvidíme, jak úspěchy v letošním tanečním soutěžním klání zúročí při další práci a účinkování ve Storm Ballet.
Medaile je ale důkazem, že tanec staví v životě na přední příčky, a proto se nám rodí další pespektivní team, který s hrdostí ponese logo Storm Ballet až k metám nejvyšším.
Moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů ještě na posledním MČR-Festivalu tanečního mládí 2013.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook