STORM BALLET STUDIO

11.5.2013

Storm Ballet po sedmé Mistr ČR 2013-SUT

Tentokrát proběhlo mistrovství České republiky taneční soutěže Festival tanečního mládí 2013, která zná již své vítěze. V neděli 11.5.2013 si své síly změřily vítězné týmy všech regionálních soutěží v nejstarší kategorii Adults.

První příčka pro Storm Ballet za Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj nás posunula rovnou do bojů v semifinálových kolech a tanečníci Storm Ballet měli nelehký úkol, obhájit po sedmé za sebou titul Mistr ČR. Pro letošní rok připravil choreograf Petr Čejka vystoupení s názvem „Inception-Počátek“.
Emotivní dech beroucí muzika,která tanečníkům vezme dech doslova, tak popsala choreografii jedna z tanečnic Storm Ballet, zvyšuje laťku a profesionální výkon všem tanečníkům.

V sólové roli opět exceluje vynikající tanečník Tomáš Drobil, který ve spojení s ostatními tanečnicemi dodává vystoupení uměleckou nadhodnotu a zážitek. Odměnou pro všechny byla přítomná atmosféra v sále, kdy diváci soustředěně a v tichosti sledovali vystoupení až do samého konce. Bouřlivý potlesk a jednoznačně nejlepší ohodnocení odborné poroty vymrštilo Storm Ballet na první příčku a titul Mistr ČR2013 v parketovém tanci putoval již po sedmé do Plzně.

Důležité je však podotknout, že celé vystoupení by se neuskutečnilo bez nejmladší talentované tanečnice juniorského týmu Viktorie Brejchové, která ve velmi krátké době choreografii nastudovala, zaskočila na místě své starší kolegyně a stala se plnohodnotným tanečníkem výběrové formace.

Moc děkuji za krásný zážitek a gratuluji k mimořádnému úspěchu celého týmu…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook