STORM BALLET STUDIO

8.5.2013

Májový pohár 2013

V období prvomájových oslav a svátků se každoročně navrací do kulturního domu v Horní Bříze otevřená taneční soutěž "O májový pohár".

Ani letos tomu nebylo jinak a ve středu 8.5.2013 ožila Horní Bříza dětmi a mladými tanečníky, kteří si přijeli změřit síly a zatančit o hlavní ceny, a to tradiční májové poháry.

Storm Ballet přihlásil do soutěže hned tři choreografie. V dětské kategorii již známější Pink Flamingos Day, která získala v nedávno zakončeném tanečním turné Taneční skupiny roku titul Mistr ČR 2013 a zároveň i titul nejcennější Absolutní vítěz TSR 2013, dále pak zcela novou choreografii Run, Run, kde právě dostali příležitost všichni noví začínající tanečníci a tanečnice. V juniorské kategorii to byla choreografie Immortality, která v nejbližší době zasáhne do bojů o příčky nejvyšší na MČR 2013.
Storm Ballet na soutěži získal hned 3× zlato, a tak i začátečníci si přivezli krásná první místa a jejich radost a štěstí umocnila kouzelný dojem všech našich talentovaných a milých tanečníků Storm Ballet.

Další fotky naleznete v sekci fotogalerie…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook