STORM BALLET STUDIO

4.5.2013

STORM BALLET ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TSR 2013

Taneční skupina roku 2013 má již své vítěze. Choreografie Pink Flamingos Day získala titul mistra České republiky 2013 v kategorii ART DANCE-Děti. Něco neuvěřitelného se však stalo o pár desítek minut déle, kdy byl vyhlášen ABSOLUTNÍ VÍTĚZ a MISTR mistrů ČR 2013 všech tanečních disciplín Taneční skupiny roku 2013...

A tím se stal STORM BALLET a jeho mladé krásné tanečnice s choreografií Pink Flamingos Day.

Obrovská gratulace celému týmu a rodičům za pomoc a podporu během konání celé soutěže Taneční skupina roku 2013. Dále děkujeme firmě GRISHKO za ušití tanečních šatů a módní návrhářce Kateřině Líblové, která originálně vystihla barevnost a krásu plameňáků!!!

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook