STORM BALLET STUDIO

20.4.2013

Mistrovství Čech 2013-Taneční skupina roku

Taneční skupina roku 2013 se již pomalu a jistě přiblížila k poslední části. V sobotu 4.5.-5.5.2013 se všichni dozvíme, kdo získá první místo na mistrovství ČR a zároveň titul absolutního vítěze Taneční skupiny roku 2013 v kategorii Děti a Junioři.

Mistrovství Čech 2013, které se konalo 20.4.2013 ve sportovní hale Slavii v Praze, přichystalo všem souborům nejedno překvapení, ale i mimořádné taneční výkony. Storm Ballet po 2. místě z regionálního kola v Plzni se kvalifikoval mezi 10 souborů v disciplíně Art Dance-děti s choreografií Pink Flamingos Day.

Náš hlavní cíl byl postup mezi 6 souborů na MČR 2013. 10 souborů ve skupině předznamenalo, že cesta o postup nebude jednoduchá a s tím všechna děvčata vstoupila na taneční parket.
Se zazněním muziky však opadly poslední nepříjemné pocity a proměna v hejno letících plameňáků byla dokonalá.
Výkon ohodnotila kladně i porota a posunula choreografii do velkého finále, kde jsme zatím zůstali na 2. místě a zlato jsme ještě přenechali kolektivu Mirákl Sokolov.

Jejich Like A Birdie a naše Pink Flamingos Day mají podobné téma,ale rozdíl v pohybové a elegantní kultuře, ale hlavně věkové kategorii. Tam zůstává Storm Ballet jako seriózní protihráč. V sobotu 27.4.2013 odjíždíme na své mistrovství v juniorská kategorie, kde několik stejných tanečnic ze souboru Mirákl Sokolov se znovu postaví proti naší choreografii…V pří­padě Mirákl Sokolov tedy vyvstává důvod k zamyšlení… JE DĚTSKÁ KATEGORIE OPRAVDU DĚTSKÁ???

Další fotky ze souteže naleznete v sekci FOTOGALERIE…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook