STORM BALLET STUDIO

13.4.2013

Festival tanečního mládí 2013

V sobotu 13.4.2013 proběhl v KD Peklo Plzeň další ročník úspěšného Festivalu tanečního mládí 2013 pro Plzeňský, Karlovarský a Jihočeský kraj. V soutěži se divákům představilo na 65 choreografií v různých tanečních stylech a věkových kategoriích.

Storm Ballet se letos poprvé představil ve všech věkových kategoriích: Mini-Děti, Děti, Junioři a Dospělí. Naší doménou a zaměřením je kategorie parketového tance(Art Dance), kde naši tanečníci a děti sklidili velké úspěchy a se všemi choreografiemi Storm Ballet postoupil na mistrovství České republiky 2013.

Naše nejmenší děti se poprvé zúčastnily taneční soutěže vůbec a jejich výkon nebyl možná ještě dokonalý, ale pocity, které si ze soutěže odnesly budou neopakovatelné – 4.místo a postup na MČR byl pro nás opravdu velkou odměnou.

V dalších věkových kategoriích získal Storm Ballet 3× zlatou medaili a navázal tak na loňskou úspěšnou sezónu.
Choreografie Pink Flamingos day-Děti, Immortality-Junioři a Inception-Dospělí, tak mohou sehrát hlavní úlohu v boji o nejvyšší příčky na MČR 2013.
Všem dětem a tanečníkům Storm Ballet děkuji za výbornou práci a reprezentaci .

Další fotky ze soutěže naleznete v sekci FOTOGALERIE

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook