STORM BALLET STUDIO

6.4.2013

B2BALANCE Tour Mistrovství ČR tanečních skupin 2013

Celorepubliková soutěž CDO zavítala v sobotu 6.4.2013 i do Plzně, kde své síly změřili tanečníci Plzeňského a Karlovarského kraje. Soutěž nabízí nespočetné množství tanečních disciplín, ale i taneční úrovně.

Storm Ballet reprezentoval své město i kraj v kategorii a disciplíně extraliga Juniors- Modern a Contemporary Dance s choreografií „Immortality“.

Juniorský tým je zatím velmi mladý, ale jejich výkony prozrazují, že se jedná o další perspektivní tanečníky, kteří určitě půjdou ve šlépějích svých zkušených tanečníků z kategorie Masters.
Dnes děvčata vybojovala zlatou medaili a získala tak postup na mistrovství Čech.

Další fotky ze soutěže naleznete v sekci fotogalerie

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook