STORM BALLET STUDIO

19.1.2013

Svatební veletrh Plzeň 2013

V prostorách plzeňského Congress Centre Parkhotel Pilsen se uskutečnil dne 19.1.2013 první ročník Svatebního veletrhu Západočeského regionu určeného především pro Plzeňský a Karlovarský kraj.

Módní přehlídka je vždy výzvou pro naše malé tanečnice a roli modelek zde zvládly s noblesou a taneční lehkostí. V roli ženicha se s děvčaty blýskl i nový člen Storm Ballet Honza Kantner. Řady začínajících modelek agentury Infinite models doplnily již zkušené modelky pod hlavičkou Storm Ballet, Pavlína Rajtmajerová, Michaela Andrašovská a Anežka Kordová. Choreograf Petr Čejka se všemi pak připravil kolekci tří exkluzivních módních vstupů , které se staly velkým lákadlem nejen pro příchozí návštěvníky veletrhu, ale i fotografy.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook