STORM BALLET STUDIO

21.12.2012

Vánoční nadílka 2012

Předvánočnímu představení Storm Ballet bylo letos přiřazeno magické datum 21.12.2012. Mnozí čekali zatmění či naplnění jiných předzvěstí, které kolem data kolovaly. Vše bylo ale úplně jinak.

Storm-BOUŘE se přehnala jevištěm Střediska volného času dětí a mládeže Pallovka v podobě neuvěřitelné taneční show.
Hlavními protagonisty této show byli malí i velcí tanečníci Storm Ballet, kteří velké finále Vánoční nadílky vygradovali k fantastickým výkonům a doslova roztancovali celý sál. Nechyběla ani pěvecká vystoupení a rozhovory, ale i vystoupení nejmenších Stormáků,Příprav­ky,Class C a Stormíku.
Většina těchto dětí začala navštěvovat Storm teprve od září a již zvládly připravit roztomilá vystoupení a překvapení pro své rodiče, kteří zaplnili sál do posledního místa. Během Vánoční nadílky byly poprvé nově příchozí děti pasováni do stavu STORMÁK. To, jestli dosáhnou té nejvyšší třídy Masters, však bude ještě chvilku trvat. Cíl, by z nás měl mít ale každý. Děti si s sebou odnesly desatero Stormáka a samozřejmostí je i týmové tričko Storm Ballet.

Závěr představení bylo doslova pastvou pro oči. Vánoční kolekci vystoupení divákům děti doslova vystřihly. Kostýmy, nalíčení a celková výprava Vánoční nadílky Stormu jasně dala najevo, že Vánoce jsou již za dveřmi.

Skvělé výkony a atmosféru, kterou děti nachystaly,Ježíšek právem ocenil bohatou nadílkou pod vánočním stromkem, který mimo jiné zářil po celý večer na jevišti. Celkový dojem umocnila a mile mluveným slovem doprovázela moderátorka a maminka Lenka Hirschnerová.
Pod choreografii večera se podepsali Drahomíra Lojdová, Kristýna Peštová, Tereza Kosová, Petra Vaňková, Věra Draská a Petr Čejka.

S realizaci Vánoční nadílky 2012 nám pomohli :

  • Občanské sdružení Storm Ballet zastoupené MUDr. Petrou Neprašovou
  • pojišťovna Kooperativa
  • Městský obvod Plzeň 3
  • Magistrát města Plzně
  • Nadační fond pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže
  • pan Drobil,pan Mencl,pan Mrázek,pan Hirschner
  • Kamera a video záznam – Jaroslav Valenta
  • Technické zabezpečení – M audio Plzeň a P.TerzlMnohokrát děkujeme!!!

Další fotky naleznete v sekci Fotogalerie

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook