STORM BALLET STUDIO

1.1.2014

Maturitní ples-Obchodní akademie Plzeň

To 60. léta ještě nezažila - téma maturitního plesu studentů Obchodní akademie v Plzni.

Sobota 8.12.2012 a Parkhotel Plzeň.
Kapela The Brothers & sestra Klára odstartovala ve 20:30hod. velkolepou jízdu písní od Elvise Presley – Jailhouse Rock.
Parket ovládl dav nadšených tanečníků z řad studentů. Choreografie nabitá emocemi a osobitý výkon studentů strhl sál k nadšenému potlesku a ovacím.
Následovalo slavnostní stužkování abiturientů, sóla profesů, rodičů a mnohá další překvapení. Za zmínku stojí pěvecké vystoupení třídní učitelky a její skvělé třídy.

Choreografii studentů připravil tanečník a choreograf Petr Čejka, celým večerem provázel Zdeněk Hůrka.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook