STORM BALLET STUDIO

1.1.2014

Maturitní ples SPŠ-Stavební

Odmítl by někdo výlet do nejnavštěvovanější destinace světa - New York? Vidět Empire State Building, Central Park, divadla na Brodwayi či Sochu Svobody? Pro mnohý se může sen stát realitou, ale maturanti třídy 4F svůj sen propojili s tématem maturitního plesu "Noc v New Yorku".

Epicentrum dění: Americká třída, Alfa Plzeň, magické datum 7.12.2012 – Noc v New Yorku začala úderem 20.00hod.
Celý sál dychtivě očekával otevření noční párty a dočkal se. Maturanti vyšvihli velkolepou show, diváci je bouřlivě povzbuzovali a při finální části si nejednou i zatančili.

Jedna z maturantek, Kristýna Sedláková, je zároveň dlouholetá tanečnice Storm Ballet.
Spolu se Storm Ballet okořenili noční show v New Yorku svým energickým vystoupením s příznačným názvem „One Show Only.“
Za všemi choreografiemi se podepsal choreograf a tanečník Petr Čejka.
Celým večerem provázel známý showman a moderátor Míra Hejda.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook