STORM BALLET STUDIO

1.12.2012

Storm Ballet pro Hematoonkologické oddělení DK FN Plzeň

Vánoční besídka vrabčáků - akce občanského sdružení HAIMA PLZEŇ, které pomáhá dětem s poruchou krvetvorby, jehož posláním je zkvalitnění života postižených dětí. Sdružuje občany bez rozdílu věku, národnosti, víry či profese, rodiče a přátele dětí s onemocněním leukémie a také onkologická onemocnění dětského věku.

Storm Ballet si pro vánoční besídku připravil překvapení v podobě tanečního dárku s podnázvem" Děti – dětem."
Taneční sál hotelu „U Pramenů“ se během chvíle zaplnil dětmi převlečených za malé Santíky a přítomné děti a jejich rodiče vtáhly do svého bezstarostného světa fantazie a tanečního nadšení.
Následoval velký potlesk, který prozářil dětské tváře a všem vytvořil úsměv na rtech.
Všichni si pak společně užili vánoční diskotéku, výrobu adventních věnečků a focení. Předvánoční podvečer splnil své očekávání a děti plny dojmů se rozjely se svými dárečky do svých domovů.

Storm Ballet by rád touto cestou poděkoval pořadatelům za pozvání a odměny, které pro naše děti připravili a zároveň bychom rádi popřáli dětem a rodičům veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013.

HAIMA – Unie pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby-oblast Plzeň DK FN Plzeň, Hematoonkologické oddělení, Alej Svobody 80, Plzeň 304 60.

HAIMA Plzeň byla založena v roce 2000, při hematologickém oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice Plzeň, za podpory vedení kliniky a lékařského personálu.
K naplnění poslání-pomoci postiženým dětem, si HAIMA Plzeň stanovuje několik základních cílů, z nichž k nejpodstatněj­ším patří:

  • zkvalitnění léčby
  • adaptace pacienta a jeho rodiny na dlouhou a obtížnou léčbu
  • pomoc při návratu do normálního životaDalší fotky z akce naleznete v sekci Fotogalerie.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook