STORM BALLET STUDIO

9.12.2012

Vánoční Storm bowling 9.12.2012

Storm Ballet většinu času tráví na tanečním sále, ale vyměnit baletní sály za bowlingové dráhy a strávit společně předvánoční dny příjemným setkáním dětí, rodičů a tanečních lektorů, líbilo by se vám?

Stříbrná neděle přinesla první sníh a zima v plné síle udeřila. Nezabránila však tomu, aby Storm Ballet neuskutečnil svůj I.ročník Vánočního Storm bowlingu 2012, který se konal 9.12.2012 od 16:00 v Třemošné.

Bowlingové dráhy zatím byly pro mnohé z nás jen alternativou ve volbě využití volného času, ale prověřily šikovnost nejen samotných dětí a tanečníků Storm Ballet, ale i rodičů.
Pravda, že jsme chvilku ladili formu a nejmenší děti trochu bojovaly s váhou koule, ale to byl jen začátek. Po chvilce tréninku všichni dokázali, že talent nám není cizí, pomalu každý osvojil svůj styl a hry v jednotlivých týmech nabraly spád a přinesly i velmi dobré výsledky.
Mistři z nás zatím nebudou, ale o zábavu v každém případě bylo postaráno.
Zatím má každý možnost vybrousit svůj styl a předvést své nejlepší výkony na dalším ročníku 2013. Ty nejlepší pak zveřejníme a uvidíme, jak dlouho jejich rekord bude odolávat.

Organizátorům Storm Ballet o.s. děkuji za preciznost přípravy Vánočního Storm bowlingu 2012 a příjemnou atmosféru, kterou pro všechny přítomné připravily.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook