STORM BALLET STUDIO

25.11.2012

Mezinárodní exhibiční vystoupení baletních škol 2012

Jubilejní 5.ročník otevřel oponu Velkého divadla J.K.Tyla v Plzni na jehož prknech vystoupili mladí tanečníci z tuzemských i zahraničních baletních škol.

Dva odlišné galakoncerty, dvě téměř vyprodaná hlediště a spokojení diváci. Tak by se dala charakterizovat sváteční neděle 25.11.2012.

Nabitou odpolední část vystoupeních v klasickém i moderním žánru uzavírala exhibice tanečníků Storm Ballet. First light-Rozbřesk, tak se jmenovala choreografie s níž letos získaly tanečnice Storm Ballet II.místo na mistrovství ČR v kategorii Art Dance se děvčatům zdařila a premiéra na prknech Divadla J.K.Tyla v Plzni byla pro ně jedinečným zážitkem.
Ve večerním představení pak vystoupily nejstarší tanečnice Storm Ballet spolu se sólistou Tomášem Drobilem.
Vítězné vystoupení z mistrovství ČR 2012 v kategorii Art Dance s názvem „Uvězněn v čase“ vytvořilo v plzeňském divadle nádhernou atmosféru a výkon byl po zásluze odměněn mohutným aplausem.
Úplnou tečku za jubilejním 5. ročníkem galakoncertu udělali sólisté baletu Divadla J.K.Tyla v Plzni Richard Ševčík a Natalia Shschegliuk, kteří zatančili Pas de Deux z baletu Korzár.

Všem zúčastněným tanečníkům a rodičům děkuji za krásnou reprezentaci Storm Ballet na obou představeních a těším se na další společné akce.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook