STORM BALLET STUDIO

26.10.2012

Benefiční večer společnosti Ga Energo technik s.r.o.

Společnost GA Energo technik s.r.o. letos oslaví své devatenácté výročí založení. K této příležitosti se 26.10.2012 uspořádal v Měšťanské besedě v Plzni benefiční večer.

Slavnostního zahájení se ujal moderátor večera Jan Čenský a spolu s vedením společnosti a welcom drinkem odstartovali svůj další ročník galavečera.

Bohatý kulturní program zahájilo monumentální vystoupení Talentového centra tance Storm Ballet – Starlight – Zrození Hvězdy. Hudba Hanse Zimmera a umělecký projev všech účinkujících dokázali vtáhnout do děje přítomné diváky, kteří na konci nešetřili potleskem a vřele ocenili celkový dojem z vystoupení. Kostýmy pro vystoupení navrhla a připravila známá plzeňská návrhářka Kateřina Líblová – Ateliér KIRKE.

Špičkou kulturního programu byl famózní Pavel Šporcl, nejvýraznější český houslista, který slaví díky svému nekonvenčnímu vystupování již řadu let úspěchy u široké, ale i odborné veřejnosti. Tímto přispívá k nezbytné popularizaci klasické hudby u laiků, zejména mezi mladými lidmi.
Jeho vystoupení s názvem „Pocta Paganinimu“ vytvořilo v sále neopakovatelnou atmosféru a modré housle v rukách mistra neunikly pozornosti oku žádnému z přihlížejících diváků.
V konci večera pak proběhla finanční sbírka na pomoc dětem Dětského centra Plzeň.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook