STORM BALLET STUDIO

23.12.2011

Vánoční rozlučka Stormu

Rozloučení s uplynulým rokem a předvánoční posezení u vánočního stromečku, to je tradice Stormu.

Ovšem dnešní vánoční nadílka byla vskutku ojedinělá. Sešlo se totiž několik generací tanečníků Storm Ballet.
S prskavkami v ruce a rozzářeným obličejem všichni přivítali svého trenéra Petra Čejku, který nic netušíc byl překvapen a dojat tímto nádherným překvapením.
Vždyť vidět znovu vedle sebe svůj „starý“ kádr, skvělých a krásných lidí, kteří na svůj Storm nedají dopustit, je dojemný. Jejich vzpomínky jsou stále živé, tak jak pro jejich trenéra.

Přestože je mezi všemi tanečníky různý věkový rozdíl, pojí nás všechny touha být spolu, rozdělit se o své zkušenosti a dozvědět se úspěchy a směr současné cesty Storm Ballet. Při pohledu na všechny se tají dech,jak si rozumí i po tak dlouhé době strávené v zahraničí, na vysokých školách a mimo dosah působení Storm Ballet.

Já všem těmto lidičkám děkuji za jejich krásná přání a vyznání, kterých se mi dostalo, za pomoc s organizací současného Stormu a našim současným tanečníkům za zážitky, kterých se mi dostává vždy a znovu tak, jak tomu bylo u nás i dříve. Buďte dále všichni tak skvělí lidé, řiďte se svojí intuicí a srdcem, oslavte v klidu, pohodě a ve zdraví Vánoce a přeji si, aby příští rok 2012 byl pro nás výzvou, dokázat nové a skvělé činy, využít dar, který všichni máme a to naplno – žít, tvořit a milovat!

Váš Petr Čejka:)

Vánoční náladu z rozlučky tanečníků Storm Ballet si můžete vychutnat v bohaté fotogalerii…

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook