STORM BALLET STUDIO

23.12.2011

Vánoční rozlučka Stormu

Rozloučení s uplynulým rokem a předvánoční posezení u vánočního stromečku, to je tradice Stormu.

Ovšem dnešní vánoční nadílka byla vskutku ojedinělá. Sešlo se totiž několik generací tanečníků Storm Ballet.
S prskavkami v ruce a rozzářeným obličejem všichni přivítali svého trenéra Petra Čejku, který nic netušíc byl překvapen a dojat tímto nádherným překvapením.
Vždyť vidět znovu vedle sebe svůj „starý“ kádr, skvělých a krásných lidí, kteří na svůj Storm nedají dopustit, je dojemný. Jejich vzpomínky jsou stále živé, tak jak pro jejich trenéra.

Přestože je mezi všemi tanečníky různý věkový rozdíl, pojí nás všechny touha být spolu, rozdělit se o své zkušenosti a dozvědět se úspěchy a směr současné cesty Storm Ballet. Při pohledu na všechny se tají dech,jak si rozumí i po tak dlouhé době strávené v zahraničí, na vysokých školách a mimo dosah působení Storm Ballet.

Já všem těmto lidičkám děkuji za jejich krásná přání a vyznání, kterých se mi dostalo, za pomoc s organizací současného Stormu a našim současným tanečníkům za zážitky, kterých se mi dostává vždy a znovu tak, jak tomu bylo u nás i dříve. Buďte dále všichni tak skvělí lidé, řiďte se svojí intuicí a srdcem, oslavte v klidu, pohodě a ve zdraví Vánoce a přeji si, aby příští rok 2012 byl pro nás výzvou, dokázat nové a skvělé činy, využít dar, který všichni máme a to naplno – žít, tvořit a milovat!

Váš Petr Čejka:)

Vánoční náladu z rozlučky tanečníků Storm Ballet si můžete vychutnat v bohaté fotogalerii…

aktuálně

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook